Nieco vomne zije!!!!!!!!!!!!!!!

Príspevok v téme: Nieco vomne zije!!!!!!!!!!!!!!!
veby

Ahojte mam taky jeden problem poviem vam moj pribeh...S mojim priatelom sme to skusali bez ochrany proste len tak a stalo sa to ze sa namna vystreikal teda na mou muslu....No potom som sa rychoo utrela a stalo sa to ze mu tam potom vosiel palec a je mozne ze este nieco navrchu bolo a zatlacil to dnu....No kramy som dostala ako mali prist v poriadku len boli trosku slabsie...A teraz citom v bruchu take ako keby nieco vone zilo teraz neviem ci to je dieta alebo co ale niekto mi hovoril ze to moze byt aj pasomnica teras som zmetena ked si prilozim na brucho ruku citim take vybrovanie jemne ale v oblasti brucha a nie podbruska... prosim poradte mi co to moze byt vazne som znepokojena netusim co to je a bojim sa velmi pprosiiiiiiiiimmm pomoc..................:(:(

vala 1

no ano, moja krsna mama mala kramy do 4 mesiaca tehotenstva a lekar povedal, že je to možné.Tak si sprav testy. a kolko mas rokov?

veby

noo mne je lepsie to palcovanie a je to aj bespecnejsie heh ale vies mna to trapi to hybanie si si ista ze to nemoze byt dieta vies lebo viem ze krami moze baba dostat aj kd je tehotna nooo....

vala 1

veby, to je blbost. dieta sa hybe mozno az o 3=4 mesiaca. a napiš mi: tvoj priatel, ked sa urobí ta este aj palcuje. je potom dobry, ze sa este postara o tvoje usokojenie. vela takych nie je. a co ti je lepsie: sex ci pslcovanie.