tralalandia

Príspevok v téme: tralalandia
ina zena

ahojte vsetci chudnuci ..tak som si povedala ze dost.....to bolo vcera a dnes som to samozrejme ze porusila :(no zajtra a v najblizsej dobe by som sa chcela takemu niecomu vyhnut ..viem ze je tustrasne vela tem tohto tipu no ja si musim zalozit novu aby som to zvladla ..s poslednou dietou co som mala som bola spokojna no trvala len 9 dni ..moja chyba no nevadi chcem zacat odznovu a drzat to az kym neschudnem na vahu ktoru chcem teda 58 ...ktora/ry by sa chjcel so mnou podelit ??a spolocne to zvladnut myslim ze dvom vzdy veci idu lahsie ....ak by sa niekto nasiel bola by som rada ..naozaj

bezdiety

doremi,asi je to individúalne,už viacerí ludia mi hovorili ,že je to blbosť,treba drieť -cvičiť,cvičiť,...

ina zena

no praveze nepracujem a to je najhorsie ...ked som cez rok v skole teda na intaku tak si to viem udrzat a vratim sa domov v piatoka v nedelu odchazam cize aj ten jeden en ked am chytia chute v sobotu tak je v pohode ale ked jem tyzden v kuse tak to vidno som zo seba nestastna potom nikam nechodim nevojdem sa do nohavickach mam v kuse depku ..fakt mam vazny problem so stravovanim ..dnes uz to chcem dodrzat a davam si ocistny den a od zajtra zacinam znovu zdravo lebo inac ja milujem zdrve veci ako zelenina ovocie cerealie s tym problem nieje ja mam problem s prejedanim .....ale dakujem za podporu ....a vy ako ??drzite sa baby???

dievcinka

joj, chapem ta... ale tak nemozes sa vkuse obmedzovat... obcasny prehresok sa da ospustit :) nezufaj, ved to sa spravi :) zvyknes si aj na rodicov.. ci zasa odidu? sme s tebou, ina zena... a pracujes? alebo aky mas denny plan?

ina zena

dievcinka to nieje take jednoduche napr ta chut zjest vsetko co vidim jeniekedy vacsi ja som vydrzala 9 dni a potom mama ze urob palacinky ocovi a uz bolo po diete .....zacala som si pisat taky dietny dennik kde som sizapisovala kazdy den ako mi to islo kolko som zjedla kolko pohybu som mala a povzbudzovala som tam samu seba ....no teraz nejako aj vonku je skaredo a rodicia su doma v kuse cely tyzden a ja som velmi zvyknuta byt sama a porobit si cio chcem zapalit si ked mamchut n jedlo ...a takto som z nich nervozna a jem ....:((((

ina zena

ja akoze nevravim ze mam zlu postavu mam geneticky danne sirsie boky a uzky pas co je z cela dokonala postava len to treba trochu zvyraznit a popritom tuku co mam navyse no dovi ..mne to islo super ale tento tyzden fakt len jem a jem jak nenormalna dnes uz by som chcea zacat bez ohladu na to ako sa citim lebo toto uz neni mozne dnes nejem nic a budem cvicit vy ako???

dievcinka

tulik
kolko mas rokov? chodis do prace alebo si doma? ves, napr. ja som doma, takze ja si to ustrazit mozem, ale neviem, ako by som to v praci robila... asi by zaviselo od typu tej prace... musis sa niecim zamestnat aby si nemyslela na jedlo... mne sa to nedari, pretoze sa tu uz nudim, tak nemam co robit... tak chodim vyzobavat :D ale uz som si zvykla na zdrave veci-mrkvicka, uhorka, alebo iba zeleniny, ovocie... obcas si dam aj susene.. ale len tak trosicka... ver mi, ze musis vydrzat prvy tyzden-dva a potom si zvyknes a budes sa citis lepsie... len vzdy, ked budes mat chut zasa nedodrzat to, musis zatat zuby (doslova ;) ) a proste povedat si DOST! robis to pre seba, a seba mas rada nie?
ak chces, odfot samu seba v plavkach, napr. do mobilu, a vzdy, ked budes chciet zjest nieco navyse, kukni sa na tu fotku a povedz si, ze vydrzis !
drzim ti palceky... a aj sebe :)

tulik

ahojky,no ja mam tiez slabu volu a velmi slabu, zacala som dnes tiez s upravou stravy, s tym,ze zacnem jest pravidelne a hned prvy den sa mi to nedari..ja to proste akosi casovo nezvladam, neviem, co robit, ako si posilnit volu :(((( a mam 169 cm a 69 kg, sa zda ze ok,ale mam silne stehna, boky, zadok...a paradoxne ksicht suchy ako steka. no des

ina zena

no terz tu co mam ...cize ked som hladna dam si hocco na co amm chut a kedykolvek ci uz aj o osmej lenze do 9tej max ale male porcie plus k tomu cvicenie a je to uplne ze super