zapall

ehm

usíko ja som bola na vysetrenie,vyter, ja sa len pytam na to,co mi lekar nesopovedal...a tiez som toho nazoru,ze s problemami treba ist ku gyn. ale ked niekedy my zeny robime z komara somara...preto sa pytam na fore

usiko

ja fakt nechapem, preco niekto, ked ma palenie, opuch posvy a podobne veci, preco to dava na forum, ked je jasne, ze s tym treba ist ku gynekologovi....da sa liecit mastickami, ale ak je zapal V posve, len ho utlmite a bude pretrvavat dalej, ani o tom nebudete vediet...zapal moue mt rozne priciny, kvasinky, escherichia coli, streptokoky, a len gynek. vyterom a poslanim na rozbor ti zisti, co ti je a nasadi vhodnu liecbu...sorry, toto bolo mienene aj ostatnym s ich otazkami podobneho typu....nelieceny zapal spravne moze sposobit problemy s otehotnenim neskor alebo s donosenim babatka....ja viem, ze teraz sa va, to mozno zda banalne, ale ked budete mat 30 a dieta este stale nikde, 31, 32, 36, 39, zacnete panikarit a spomeniete si na mladost a nedoslednost.....som bola tvrda, ale prepacte, fakt sa to neoplati liecit doma.....viem o com hovorim,