ako na to? -na neho

Príspevok v téme: ako na to? -na neho
eyushkaaaa

mam taky probleem.. neviem to robit ked som na nom..on to velmi chce ale ja som to tak nerobila este vzdy to bolo len klasika aleb zozadu.som z toho nestastna nechcem to lebo to neviem ake pohyby mam robit a rychle alebo pomale? chcela by som to bez trapasu a bez toho aby si nemyslel ze sa necham pri sexe len obskakovat ...poradte ako na to som z toho naozaj nestastna

katkakacka

Ono to neni o tom či rýchlo alebo pomaly...Ak je natoľko ineteligentný tak ťa navedie k tomu správnemu a nenechá ťa trápiť sa....

puro

zeny vi ste hrozne...pri sexe vobec nejde ci sa vies alebo nevies vlnit co mas robit a ako sa tvarit nechaj tomu volny priebech a ked sa bojis trapasou tak tie este pridu a verte my max sa na tom kvalitne pobavite!jednoznacne to naj pri sexe to je jedno v akej polohe...je vasen a chut nic ine

monikaaa

hmmm,to musis ty vyskusat vselico rozne pohyby a ktore vyhovuju tebe potom praktizovat a aj ktore vyhovuju jemu,to ti da urcite hned na javo:)
ale povecinou to byva ze ked sedis na nom tak sa pohybujes dopredu a dozadu a po chvili to obmienaj zase sa dvihaj a sadaj,aby to bolo pestre.a tempo no povedala by som ze zacni pomalsie a postupne zrychluj.....:)