Je zenaty..

Príspevok v téme: Je zenaty..
ginaba

Mam 27.rokov, myslim ze som celkom normalna zena, mam svoj byt, svoj zivot, dobru pracu. Akurat poriadny chlap mi chyba.. Vlastne ani nechyba, jeden tu predsa je. Ani neviem, co k sebe citime, ale je nam spolu strasne fajn. Az na jednu vec, po nasom milovani a stravenom dni sa vracia vzdy domov, k svojej manzelke.. Oni nemaju deti este a to ze je zenaty viem od prvej chvile. Najskor mi to bolo jedno, ved islo len o uzivanie si ale casom zistujem, ze je v tom viac. Len mi je luto jeho zenyx, je taka obetava, urcite ho lubi viac ako on ju mal kedy rad. Osobne ju nepoznam,len z videnia. ale tiez od neho nechcem aby ju opustil. Myslite, ze to ma buducnost sa stale skryvat?

wanda.

ahoj ginaba! už si sa asi vrátla z dovolenky. ako bolo? užili ste si dovolenku a jeden druhého? a čo nove u vás doma?

lenoocka1235

som rozvedena a uz rok udrzujem vztah so zenatym ale asi tak pred 2tyzdnami som sa zoznamila nahodou s jeho manzelkou je v pohode je mi to trapne ale je nam spolu fajn a tak nam to vyhovuje obom ale neviem ako s amam tvarit pred nou

peter.

no tak to som nevedel. dakujem za vysvetlenie. no ja si aj tak myslím, že je to tá pani. Ale ak nie, tak sorry.

peter.

je to ona, tá pani 0000, ved aj roky, čo uvádza sedia.Aj to že má dcéru 23 ročnú. A dva rovnake nicky sa nedajú zadať. Len tu písala, že najprv ju po 23 rokoch podviedol muž a ona mu to oplatila a tam, že mala milenca pred 15 rokmi a potom prišla nevera jej muža. Sama sa do toho zamotáva. ahojte.

pre dogga

pretoze sa ta osoba vyjadruje uplne rovnako, staci si precitat, ale je mozne ze je to niekto iny, tiez z bohatou fantaziu, ale to pochybujem....

dogaa

a co ked je to ina osoba.. ta prispievatelka z toho a toho fora.. mne je to ako srdecne jedno... ale : ,, pre hlupaka kazdy hlupy,,

mimusa6

Tak teda pani 0000 je bud fest pokrytec, alebo len neuspesna spisovatelka, ktorej poviedky nezverejnuju ani v regionalnych casopisoch a tak si vymysla svoje pribehy nadalej a realizuje sa tu, na fore. Co k tomu dodat, je to aj tak v oboch pripadoch smiesne....