Je zenaty..

Príspevok v téme: Je zenaty..
ginaba

Mam 27.rokov, myslim ze som celkom normalna zena, mam svoj byt, svoj zivot, dobru pracu. Akurat poriadny chlap mi chyba.. Vlastne ani nechyba, jeden tu predsa je. Ani neviem, co k sebe citime, ale je nam spolu strasne fajn. Az na jednu vec, po nasom milovani a stravenom dni sa vracia vzdy domov, k svojej manzelke.. Oni nemaju deti este a to ze je zenaty viem od prvej chvile. Najskor mi to bolo jedno, ved islo len o uzivanie si ale casom zistujem, ze je v tom viac. Len mi je luto jeho zenyx, je taka obetava, urcite ho lubi viac ako on ju mal kedy rad. Osobne ju nepoznam,len z videnia. ale tiez od neho nechcem aby ju opustil. Myslite, ze to ma buducnost sa stale skryvat?

slovencinarka

odcudziť znamená ukradnúť
tina, zrejme si mala na mysli odsúdiť, čo znamená vyniesť rozsudok. myslela som, ze je to preklep, ale keďže sa to vyskytko dvakrát, prepáč mi, že ťa upozorňujem, len v dobrom. dobrú noc.

tinka228

Tina máš pravdu. Pani 0000: takže Vy ste mohli podviesť Vášho muža a keď on podviedol Vás, tak to sa Vám už nepáčilo??? Ako môžte písať, že Vám nejaká handra rozbila rodinu, keď ste si ju začali rozbíjať Vy s Vašim milencom. Bože čo ste Vy za stvoru. Vášmu mužovi želám lepší život po boku novej partnerky.

tina.

pre 0000. Milá pani, vy ste písala do témy mokrý ženský orgazmus. Tam ste napísala, že ste vydatá 23 rokov a pred 15 rokmi ste mala milenca. Tak ako možete odcudzovať neveru, keď ste ju sama páchala. A ešte aj píšte, že ste bola taká mokrá až bol pod vami kýbel mláky. A keď to počitam, dcéra mala 8 rokov, keď ste mali milenca. Pekny príklad jej dávate. A to ste s ním bola len kvoli sexu a nie kvoli láske. Takže neodcudzujte tie ženy ktoré sa ZAMILOVALI do muža aj keď ženatého.

katrenka

OOOO - fandim ti... drz sa, ale na tvojom mieste by som sa rozviedla.. taketo manzelstvo uz nestoji za to.. a tvoja dcera.. ze jej nechces kazit rostredie.. neboj vtaca zachvilu vyleti z hniezda a ty budes co robit..? pouvazuj a rozved sa. vela stastia

0000

pre arina moja naj. dcera ma 23 a vies co mi povedala ked prisla za mnou do nemocnice mama rozved sa snim to sa jednoducho povie ale menit byvanie a vsetko delit mne by to bolo jedno ale mladsia nechce ma svoj svet a ja jej ho koli sebcovi a tej handre co mi rozbila rodinu menit nebudem ano mam milenca ale rozvedeneho musela by som vracat keby bol zenaty

0000

koli detom ano.oni su uz sice velke ale potrebuju moju financnu pomoc a chudak moj muz nnelutujte ho on mal vzdy radsej senk a pivo je to sebec to len ja som to nevidela vzdy som mala domacnost tip top on nosi len peniaze nikdy mi nepovedal slovo lubim ta ale naco vam to tu pisem mne na vas nezalezi a kaslem aj na gibanu mne je fuk co snou bude ale priznam sa nenavidim vsetky jej podobne a ten muz co mi pisal ze by ma netsrpel ved sa prid opytat mojich deti ako som rok trpela ako ma tyral psychicky mozno mi sibe ale spravil to zomna on a ze chudera cha cha praveze teraz som pochopila aky su niektory ludia zly a sebecky zlost ano citim zlost na tento spinavy svet ved vidim to okolo seba tu falos ako sa manzelia podvadzaju ja som myslela ze mne sa to nemoze stat a vidite a koncim rozculuje ma tato tema

arina

Pre 0000- tak to mas fest blbu vyhovorku! Som s nim len kvoli detom...deti nie su sproste a chapu rychlo a je pre mne ovela lepsie, ak rodicia ktori sa uz naelubia a len sa trapne podvadzaju su radsej od seba ako sa maju pozerat na to trapne divadielko. A je jedno v akom su veku. A predpokladam ze najmladsie asi po tolkych rokoch manzelstva asi nie su. A ak mas inteligentne deti a dozvedia sa co robis, za pokrytca oznacia skor teba...uvidis, cas ukaze! Som dieta, od ktoreho otec po 20 rokoch manzelstva z rodiny odisiel...nieco o tom viem...

odkaz pre 0000

0000 - TY SI TEDA RIADNA CHUDERA. ANI SA NEHNEVAJ,ALE ANI SA TOMU TVOJMU MUZOVI NEWCUDUJEM ZE UTEKAL ZA INOU. MAT DOMA TAKU ZAVISTLIVU A HLUPU MANMZELKU AKO SI TY,TAK SI HLADAM MILENKY KADE CHODIM. JA BY SOM TA MOJA MILA DOMA NESTRPEL ANI CHVILKU A TIE TVOJE RECI O TOM,ZE MAS MILENCA A AKY JE SNIM UZASTNY SEX. TO TI NEZHLTNE NIKTO, VED UVAZUJ REALNE MOJA. SI VELMI ZAVISTLIVA A URAZAS TU GINABU,KTORA SI TA ANI NEZOBRALA DO UST. MAS RIADNE KOMLEXY!

0000

gibana aj ja zo svojim milencom zatvorime dvere jeho bytu a je to take vasnive milovanie ako vo filmoch pise mi osem sms denne ale ja viem ze je to len osial nieco nove preto je to tak krasne to mi ver cas vsetko vyriesi cas aj moj muz take veci prezival a potom tu doma predomnou a detmi plakal
viem o com hovorim