Ako pribrat?

Príspevok v téme: Ako pribrat?
majkaM

ano, moj problem sa vola: ako pribrat?!Ja som bola vždy štihla ale nikdy som nechudla iba ak veľmi pomaličky priberala. Teraz mám 176cm a váhu 48kg. Moja vaha sa postupne vysplhala na 55kg a bola som spokojna- ale to bolo pred 2 rokmi. Minulú jar som začala chudnut- bolo to obdobie maturít. moja vaha: 52kg. Tuto jar som opäť schudla na 48-49kg. Jem pravidelne, mam pestru stravu tak neviem preco?! Pocula som vsak aj o tzv.diagnóze ,,nervózne črevo" a to na mna celkom sedí lebo mám teraz dovody byt pod stresom a hlavne citovým napätim. Ked som takto nervozna tak sa mi urobi taka guča v žaludku a tým pádom mi nič nechuti ale aj ked ziem tak hned vytravim. Keby to chcem riesit to by znamenalo ist k psychologovi?! Alebo uz som rozmyslala nad injekciami B12 alebo antikoncepciou. Vie mi niekto poradit...niekto kto bol v podobnej situacii??? dakujem :o)

jedlo

tiež som mala ten istý problém. lekárka mi odporučila kúpiť si pangamin, dávala som si 3 x denne 2 tabletky pred jedlom. zvýšila sa mi chuť do jedla a pribrala som. odporúčala mi aj vitamín B12, ale to som už potom neskúšala.

Dr jajboli

Nie si zaľúbená? Obyčajne vtedy dievčatá chudnú. Ak to máš aj v génoch, teda ak v rodine je každý štíhly, tak ani ty nebudeš inakšia. No a potom možno ti dobre spaľuje tuky. Moja susedka doslova žrala a nikdy nepribrala ešte aj o polnoci slaninu s cibuľou a 2 krajce chleba a nič a ja sa len napijem trochu vody a už puchnem. Takže ja si myslím, že si v takom veku-akurátnom. Neskôr určite priberieš. Nechaj tomu voľný priebeh, O.i. tie B 12 nie je zlý nápad, tak teda ti držím palčeky.