krvacanie mimo kramov

Príspevok v téme: krvacanie mimo kramov
marrrienka

ahojte, pouzivam naplaste EVRA a zabudla som si nalepit novu naplast-avsak zacinal mi prave novy cyklus,mala som po menstruacii.Nalepila som si ju teda o den neskor, doktorka mi potom kazala, az si zmenim den vymeny na tento den, kedy som si ju nalepila dodatocne...Potom, ked presli 3 tyzdne a mala som mat prestavku bez, som sa odrbala a nalepila si dalsiu, teda bez prestavky som zacala novy cyklus..na nete som nasla, ze to je to iste, ako ked som mala tabletky a chcela som vynechat menstruaciu, tak som bez prestavky zacala uzivat dalsie balenie.. No cely tyzden som mala strasne krce a tlaky a nakoniec mi aj tak prislo krvacanie, avsak aj tak v uplne inej dobe, akoby som mala menstruaciu a krvacam uz 8 den. Nemusim mat vlozku, staci mi na cely den intimka, nie je to silne,ale je to krvacanie,zo zaciatku len take spinenie a teraz normalne krv, ako pri menstruacii. Je toho malo, ale je to. Vobec neviem, co si mam o tom mysliet a kedy to asi skonci :( Asi som si naburala cyklus,ale preco krvacam tak pridlo? Normalne krvacam tak 4 dni... dakujem moc za vsetky rady a komentare.