baby, vas nazor.

Príspevok v téme: baby, vas nazor.
anna.a

baby co by ste robili keby vam chalan ktoreho lubite povedal ze sa boji vztahu, pretoze sa kedysi sklamal, a vie ze vas ma rad ale nevie ci chce nieco viac? cakali by ste na neho? alebo by ste nejako bojovali a snazili sa mu dokazat ze ste ta prava? alebo by ste na neho kaslali? prosim vas nazor :))

katkakačka

no ja ti poviem takto jeden čas som takto čakala a medzi tím som sa zalubila do niekoho iného ako som sa dala do kopy sí
chalanom do ktoreho som sa zalubila tak mi ten chalan na ktorého som čakala povedal že už vie řo chce.....chcel som mnou chodit ale už bolo neskoro....

dragonka

hmm ja neviem ja keby som sa nieco take dozvedela tak by som asi o neho uz nestala a ak by si to bol vsimol tak podla jeho reakcie by si uvidela ako mu na tebe zalezi...

ale ak bol ten rozchod pred nedavnom pribrzdi si naroky na neho...
zacni pomali sa s nim rozpravat napr. cez net a spytuj a ho vselijake otazly a snaz sa ho pochopit on si ta zacne velmi vazit a casom sa uvidi... :))

nikavero

tak urcite by zalezalo na tom, ake velke city by som k nemu prechovavala a ako dlho by uztakto kluckoval a cuval. ale najskor by som mu povedala, ze on si to musi doriesit sam v sebe, zistit co chce. lebo tak v podstate len dane dievca taha za nos, dava jej nadej a potom sa zrazu rozhodne ze na vztah nie je prpraveny. pche, dakujem, neprosim

bicyklisti

NESTEM TA URAZIT -ALE TO JE NEJAKY CUDAK KED UZ NESTE MAT VZTAH LEN ZATO ZE SA RAZ SKLAMAL...POVEDZ MU ZE VOLAKTORA SA SKLAMALI AJ DESAT KRAT A STALA TO NEVZDAVAJU....DRZIM TI PALCE:)))))