Svbenie,velmi prosim pomoc:(

Príspevok v téme: Svbenie,velmi prosim pomoc:(
nadkaaaaa

ahojte zeny.mam taky problem,niesom si ista ci su to kvasinky ale uz druhy den pocitujem silne svrbenie v posve,vytoky nemam ani ine problemy lem to skrabanie.opalovala som sa a mala som velmi dlho mokre plavky moze to byt z toho?gynekologa by som navsitila len v najnutnejsoom pripade,neviete ako sa toho zbavit?:(...prosim pomozte..dakujem pekne:(

deeee

tie probiotika pokojne mozes brat aj teraz. Ja netusim z coho to mam. Mala som to aj minuly rok v lete a tiez som bola vtedy v nemecku a panca mi vtedy poradila. Mozno zmena prostredia, stravy, castejsi sex....asi vsetko dokopy.....minuly rok mi tie tabletky moc nezabrali....ale nasadila som si ich az skoro po dvoch tyzdnoch....lebo zo zaciatku som nevedela o co ide a potom som dostala menzes a az po nom som sa zacala liecit a preto to trvalo dlhsie

nadkaaa

oki kupim mu masticku nech sa lem pekne natiera:Dstrasne neprijemne to je dufam ze sa to nebude vracat.ty to mas prvykrat alebo si to uz niekedy mala?

nadkaaa

ty vlastne tusis ako si te kvasinky dostala?z coho to moze byt?pocula som ze je velmi dobre brat probiotika ja mam jedno balenie doma ale rozmyslam ci ich mam brat hned teraz alebo az po tychto tabletkach Candibene.

deeee

pre istotu nech sa prelieci aj on, aby sa to zasa nedostalo do teba....u muzov to nerobi ziadne problemy...trime len my...nech si ho 2-3x denne natre a budete mat istotu...nemusis cakat kym doberes tabletky...mozes to pouzivat s nimi

nadkaaa

a treba ho preliecit aj ked pri styku pouzivame kondom??to by sa nemalo sirit nie?..uvidis zaberu:)..kupim si krem popripade keby toto nepomohlo..ja mam 6dnove balenie este 5dni mi treba,som len na zaciatku ale je to znesitelnejsie ako pred troma dnami.

deeee

aha az teraz som si vsimla, ze ty si si krem nekupila. Tak si kup aj ten...canesten alebo candibene...tu to predavaju spolu s tabletkami. Ale nemaju tu ten roztok, alebo ma iny nazov.

deeee

ja som v nemecku, takze som si ich kupila len tak v lekarni...trojdnove balenie, pretoze v sobou mam dostat menzes, tak som s tym nechcela moc cakat. Ale zatial nemam pocit, ze by pomahali. Tiez ma to strasne svrbi, ale ziaden vytok nemam. To svrbenie sa mi zlepsilo potom, ako som si to ponatierala s harmancekovm cajom....trosku sa to upokojilo.Tak vela stastia v boji s touto hnusobou:o)))
Ak mas staleho sexualneho partnera, tak treba prelieit aj jeho....nech sa natiera tym kremom co si si kupila

nadkaaa

deee : dakujem pekne:) uz som sa zlakla ze ci sa mi to nezhorsuje a som nedostala nejaky vytok abo co:)....a pomahaju ti tabletky zatial? a bola si u doktora ci si si ich sama kupila?

nadkaaaa

panča:chcela som sa ta este spytata lebo vyzeras byt v tomto taka skusena:)ci je mozne ze po tej tabletky zo mna vytieklo nieco biele,ale s tym tabletky nesuvisia?