Mam po styridsiatke a je mi fajn

hanuš.ka

Ahojte kočky. Chcela by som vám i vašim blizkym popriať krásne, pokojné a najkrajšie vianočné sviakty a všetko dobré v Novom roku.

tina

Ahojte, tak uz mam napecene, sice len dva druhy-linecke a vanilkove rozky, lebo ideme k nasim, tak aby som aspon nieco napecene priniesla. Este napeciem slane, aspon dva druhy a hotovo. Tesim sa uz, ako budem varit kapustnicu, tu varim rada. Salat robime bez majonezy + vyprazanu rybu, kupila som Pangu, ta tak nesmrdi a je bez kosti. To na Silvestra budem robit ine specialitky...A co vy? No a konecne budem moct zacat aj zdobit stromcek, lebo sme po stahovacke nevedeli najst stojan. Tak zatial papa a ozvite sa >}}

tina

Invero, dodatocne ti prajem vsetko najlepsie k narodeninam a dufam, ze uz mas lepsiu naladu. Ja som mala tiez dost blbe obdobie,bola som aj chora, no a vcera som mala brusnu chripku, takze som celu nedelu stravila v posteli a na wc, takze z vianocneho pecenia nebolo nic.Tiez mame akysi zavireny pocitac, neda sa mi ani poriadne pisat. Na sviatky idem k rodicom, tak toho vela piect nebudem.Darceky mam kupene tak na 50%.Vsetkym zelam krasne sviatky!

invero

zdravim vas babenky uz som si myslela ze tato stranka zanikne,obcas sem zajdem -dlho som tu nebola.mame sa tak vselijak,nechcem vam robit starosti,dnes mam narodky ale budu take smutne.nevesele.zelam vam pohodove a radostne sviatky.

43

ahojte,ako sa mate všetky?čo dobreho ste už napiekli?darčeky mate pokupene?
ja sa na všetko ešte len chystam.nejako do teraz nebol čas,tak sa tešim na tento prichadzajuci tyzden že si všetko konečne prichystam.poobejdnavala som zatial len parfemy aj tie by mali prist v pondelok tak zaklad darčekov mam.a mam plan čo budem piect a aj pokupene suroviny zajtra si to vsetko zamiesim a od pondelku budem piect.prajem všetkym ženam pohodu pri pečeni a upratovani!

tina

Ahojte, tak uz aby boli Vianoce,potom januar a cim skor jar.Aj sa to rymuje:))Uz aj nieco peciete?Ja pojdem na sviatky k rodicom,tak nieco napeciem,ale skor az tam,nech to nemusim vlacit vlakom,lebo autom asi nepojdeme, kedze neviem,ake bude pocasie.Uz som kupila dcere par drobnosti a pre ostatnych este nemam,asi kupim nejaku drobnost a dam peniaze,nech si kupia ,co potrebuju.ESte uvidim, ale v obchodoch ma nic nezaujalo. Pockam este na vianocne trhy.

invero

Tinka tak sladke snicky,veru je to vsetko niekedy nespravodlive,krute,sme zeny- matky a preto nas to boli.buvinkaj a mysli na nieco pekne vesele,napr.na to ako ti bolo vcera vo Viedni bru nocku.tesilo ma.

tina

Baby, mate pravdu, moja spomienka na ranne detstvo je tiez na 68 rok. Muselo to byt velmi pohnute obdobie, lebo sme boli vsetci u babky-byvala v Kosiciach oproti divadlu a pamatam sa, ako sme stali pri okne a pozerali na tanky. Tiez som vraj bola svedkom, ako nahanali jednu zenu, najprv ju tusim vyzliekli a pomalovali farbami, lebo som sa pytala mamy, ze preco ma ta teta holu pudelku a ciciky. Nakoniec ju schoval do obchodu nejaky obchodnik. No, boli to riadne pohnute casy. No nastastie na to obdobie mam aj peknu spomienku,ako som stala na balkone a volala na dedka, ked siel do prace do nemocnice-bol lekar, nech mi kupi zuvacku.Dlho si chudak nepozil, lebo pocas vojny ho odvliekli do zajatia na Sibir, kde boli hrozne podmienky. Ja neviem a nechapem, preco sa musi stale niekde bojovat, preco sa radsej v ovela vacsej miere nezacne so zachranou deti, ktore denne umieraju na hlad, svet je hore nohami!!!!!!No, mam nejaku pesimisticku naladu, radsej idem spat. Tak bru nocku a pekne snicky!

invero

veru hanuska aj ja mam ten 68 v pamati,v tu osudnu noc som sa zobudila na to, ako sa vsetko trasie,moja postel a cinkaju lyzicky v salkach co sme mali pred spanim kakao,moj rodicovsky dom sa totiz nachadza na hlavnej tepne Trnava-Brno a to bola vstupna brana z vychodu na zapad,tyzden sme sa nemohli dostat do obchodu,lebo bol na druhej strane cesty a tanky nie a nie sa zastavit,nemali sme doma nic,tak nam to prehadzovali cez cestu ponad tanky.Ako dieta som sa nebala,ale mama plakala,lebo moji surodenci zili a studovali v Cechach a ona nemala o nich ziadne spravy a potom sa v tej stovezatej strielalo a ona preplakala nejednu noc,ale tak tisko bez vzlykov,len si pamatam na tie slzy ako lezime v postely a ja jej ich utieram,su horuce a trasie sa nam dom,cudujem sa ze statika vydrzala,jaj je to zahada ako nam urcite veci zostanu v podvedomi dokonca aj vone,aj tie mi z toho augusta utkvely v hlave aj v nose?