Mam po styridsiatke a je mi fajn

tina11

Ahojte, neozyvam sa, lebo nam nefunguje pocitac. Teraz som u svokrovcov, tak aspon nieco napisem. Vcera som sa vratila z vyletu v Prahe, tak som aj unavena. Zaspominala som si aj na nove casy, chodievala som tam na prazdniny ku kamaratke.43, nechodim do skoly, pracujem, ale ak chcem vyssi plat, musim si urobit nieco ako diplomovu pracu a obhajit ju, tak sa na "stare"kolena ucim.Co uz...
Dnes nam cele doobedie lialo a ked som volala k nasim, tak sedeli na luke a opalovali sa, sranda. Uz aj tu zacina svietit slniecko, tak idem von.Majte sa pekne a ozvite sa!

43

a navod na spokojnost,ten mozno existuje ale myslim ze pre kazdeho je iny .vela lasky je prvorade.ked clovek neciti okolo seba lasku tak nemoze byt spokojny.a potom ked si uz clovek nieco preskace tak si toho dokaze ovela viac važit.
pokoj a lasku treba okolo seba širit a rozdavat,kolko jej rozdaš tolko sa ti jej vrati.niekedy je však velmi tazke najst ten pokoj.
tešit sa z maličkosti,najst si svoje koničky,robit okrem povinnosti aj to čo človeka bavi a z čoho ma radost.treba hladat ,hladat a najst ten spravny smer a nenechat sa stereotypom otravit.možno to je pre mna ten spravny navod na spokojnost a dobru naladu.

43

ahojte dievčata,ahoj tina.a ja som ani nevedela ze chodis do skoly,nejako som to nepostrehla.takže mas statnice?aj moje deti maju statnice teraz bakalrske.jeden uz ma po nich a dceru este len cakaju.
my sme s muzom boli n atakej mensej dovolenke min tyzden tak preto som sem nechodila.teraz mam zase nahancky lebo mi vsetka robota zostala na stole.a o domacnosti ani nehovorim.to by som s ateraz hanbila aj navstevu pozvat dalej.uz sa tesim na vikend ,ž esi porobim v zahrade aj vnutri.ja viem že nejd eo život ked sa neupratuje a nic nestiha z domacich prac,ale uz spom proste taka.ked to neni tak ako ma byt tak som podrazdena a ked je to urobena tak som konecne spokojna.

Tina11

Ahojte, akosi to tu utichlo. Ja finisujem s pracou, tak som v poslednej dobe nechodila ani na net. Dnes sme sa vybrali do aquaparku na Moravu, ale ked sme tam prisli, mali zatvorene,tak tam pojdeme asi az zajtra. Co sa tyka navodu na spokojnost, tak asi ziaden neexistuje. Kazdy si musi preskakat aj to dobre aj to zle.43, ked ma clovek zdravotne problemy, je tazke chudnut, lebo mne pomohol sport a keby som nemohla sportovat, tak tolko neschudnem.Uz je teplo, tak je aj viacej moznosti- hoci len ak budes chodit, aj to je lepsie ,ako nic. Treba sa len zatat - prvy krok je najtazsi, potom to uz pojde samo a stratene kila ta budu drzat v tom, aby si sa brzdila v jedeni. Aj mna nasi drazdili jedlom, najhorsie to bolo, ked som mala vodove dni a nemohla som nic okrem vody. Tie tri mesiace mi za to ale stali a dnes viem, ze jedlo nie je vsetko a ze nezijeme preto, aby sme jedli ale jeme preto, aby sme zili.Nebojim sa ani jojo efektu, lebo ten by uz davno prisiel. Ono ked clovek schudne, tak sa mu upravi aj metabolizmus a stiahne zaludok a nezje tak velke mnozstvo ako predtym. Tak idem si skontrolovat tu pracu, nech ju mozem dat zviazat a nech mam svaty pokoj:}}

43

inak ja cely život bojujem s nadvahou.ako dieta som bola velmi chuda,mamina do mna pchala kopec vitaminov a chodila so mnou po doktoroch ze mi nechuti jest.potom mi zistili ze mam problemy so štitnou žlazou a nasadili mi hormony.od vtedy som priberala jedno kilo za druhym.ked som sa isla vydavat tak som mala 58 kg a pripadala som si konecne normalne.ale zase som nemohla otehotniet a zase do mna pchali hormony.pred porodom som mala 70 a po porode 65.pamatam si to jak dnes,ked som prestala kojit tak som zacala cvicit a prvu dietu.a uz to islo,schudla som 5 ,pribrala 8,schudla som 10 pribrala 12.a po druhom porode som mala 80kg.zase som zacala chudnut a cvicit kazdy den ale teda to uz bola ina fuska.ale schudla som takmer 20kg za rok.taka som bola stastna.ale potom prisli prve choroby,operacie a postupne som sa dopracovala k vahe 92kg.samozrejme ze som cvicila,chodila som na spining,behala som,plavala nebolo dna kedy by som nieco nerobila aktivne.ale vaha neposluchala,zase hojdacka 5 dolu 5 hore.az teraz som sa zasekla po tych vsetkych zdravotnych problemoch ,tesim sa ze chudnem aj ked pomalicky,ale hlavne dufam,ze mi to pomože zdravotne.tento krat mi skor ide o zdravie ako liniu,aj ked nepopieram že po tom tak isto tužim.
a ty si sa ako dala na chudnutie.popiš niečo nech naberiem viacej inšpiracie.ja sice chudnem s kamoskou,aj sestra skuša,ale viac menej o tom len hovoria ako konaju a vsetko mi ofrflu.ale mam podporu u manžela,ktory ma chvali z akazde jedno kilo ,lepsie povedane z akazdy centimeter.zaco som mu nesmierne vdacna,este keby s aprestal napchavat vecer o 11 tak by ma uplne potešil,lebo vtedy by som ho najradsej priškrtila.ja uz len ked pocujem ze ide do chladnicky tak mi zdviha adrealin a hlavne chut .:-(
co uz musim sa aj s tym popasovat.

tina11

43,vydrzis to!!!Ja som si tiez spociatku neverila a dnes sa divim, ze som to cele roky znasala- tu blbu nadvahu, kvoli slasti z jedla. Aj pri diete som sa najedla a casom mi to uz ani nepriso, ze jem nieco ine, dokonca mi vela jedal prestalo chutit. No a hlavne po diete tie obdivne pohlady a same chvaly, ze je zo mna iny clovek-myslim vizualne,ale nakoniec aj psychicky. Som rada, ze som to vydrzala! Jasne, ze som sem tam aj zhresila- nie som robot, ale pokracovala a sla dalej a hlavne cvicila. Boli aj baby, ktore necvicili a schudli. Dnes ma udrzuje novy satnik, ale aj tie kila a hlavne konecne pocit, ze si mozem kupit ovela viac siat, mam vacsi vyber. Rano som mala konecne lepsiu vahu, tak uz len kilo a pol a mam vahu ako po diete. Ono je niekedy obdobie, ked mas stresy a zahanas ich aj jedlom, len to musi byt s mierou. No a po diete aj keby som toho zjedla viacej, bolo by mi nakoniec zle, tak sa krotim. 43, daj sa na forum, kde baby chudnu, budete sa podporovat a uvidis, ze nie si sama, ked nieco aj porusis a na druhej strane ta budu ich uspechy hnat dalej.Alebo pis sem a vzdy, ked budes mat dalsie kilecko dolu sa pochval. Nedaj sa odradit pocitom zimy, ked budu trosku padat vlasy, to vsetko prejde, organizmus sa bude branit. Treba ale vsetko s rozumom a nic neprehanat!!! Tak do chudnutia, ako som zvykla zdravit baby :}}