Mam po styridsiatke a je mi fajn

43

ahojte,
tina mam sa uz lepsie,chodim este na rehabilitacie ale to budem chodit az do konca juna.takze dufam ze to bude este lepsie.okrem ineho dala som sa aj na detoxikacnu dietu .schudla som par kilov uz a hadam som sa aj trochu zdetoxikovala.chcel aby som to este vydrzat par tyzdnov aby som si trochu ocistila organizmus aj ke dpri mojich neduhoch neviem ci detoxikacia je to spravne slovo.nevadi mam z toho dobry pocit a to je hlavne.vytesujem sa z karsneho pocasia a bavkam sa v zahradke.toto obdobie je pre mna najkrajsie v celom roku tak si ho uzivam a prajem vam vsetkym aby ste si aj napriek problemov dokazali uzit!

tina11

ahojte, tak uz je tu maj. Invero, co sa neozyvas? Dufam, ze sa nic vazneho nestalo.
43, uz sa mas lepsie?
Ak budete mat cas, ozvite sa.
... a nezabudnite na bozk pod ceresnou :))

43

ahojte,hanuska rada by som ti nejako pomohla,ale s tymi dietnymi receptami pre tvoju svokru asi vela nenarobis.moja mamina ma podobny problem s črevami a vobec s travenim.tiež všetko cez nu len prebehne a ona sama sa s tym velmi trapi,pochodila všetky možne vyšetrenia a lekari povedali že vzhladom na jej vek/73/ ma už velmi oslabene čreva a panvove dno takže moc sa to nezlepši.
čo jej ale robi dobre je ked nepouživa olej /saozrejme nič neje vysmažane/ale na varenie.pripravuje si jedla bez tukov,obmedzuje vysoko tukove mliečne vyrobky,a pravidelne konzumuje denne pohanku alebo zmes uvarenej natural ryže s pohankou a otrubami.denne uživa probiotika pre seniorov a vitaminy,pije aloe.toto všetko jej stav zlepsuje.neviem presne o ake recepty mas zaujem,tie jedla su velmi jednoducho pripravovane ziadne velke vyvaranie .tam ide skor o to ako sito naservirovat na tanier aby to aj oku lahodilo.ja napr.pohanku ked vidim v hrnci tak na nu nemam ani pomyslenia nieto este chuti,ale ked si ju pripravim so zeleninou a k tomu pridam salat zeleninovy tak mi chuti velmi.ak sa chces na niecokonkretne spytat a budem vediet ,rada odpoviem.

tina

Hanuska, rada by som ti poradila, ale nastastie s tym nemam skusenosti. Najlepsie je poradit sa s odbornikmi.Teraz ma napadlo, ze par rokov dozadu bola moja svokra velmi vychudnuta a vtedy jej pomohol Wobenzym.
Invero, co je s tebou? Dlho si sa neozvala.

hanuš.ka

Pekný den prajem. Baby mám veľký problém so svokrou. Má 83, koncom februára si zlomila nohu v stehne, museli ju operovať, medzitým som ja chodila na ožiare s klbami ( neonkologické ) -mám problém aj so svojim zdravím. Ona už má dávnejšie problém s trávením, ale z nemocnice prišla vo veľmi zlom stave čo sa týka trávenia. Skoro všetko čo zje akoby len preletelo cez jej črevá. už som skušala všetko možné i nemožné ,ale som už v koncoch. Zobrala som si ju k sebe ešte v septembri minulého roku, boli problémy ale takéto nie. Nemáte dajaké dietne recepty prosím? Už som skušala všetko, no mnohé jedlá mi odmieta . Ďakujem vám pomožte prosím.

tina

43, veru som to este nevidela, pripomenulo mi to mlade casy, tu pesnicku spievala skupina Alphavile. Mimochodom, zhodou okolnosti davali dnes v spravach, tu zenu, co som vcera poslala. Ma 47, je panna a nukaju jej milion, ked pride o panenstvo v priamom prenose - je to cele na hlavu.