Pukanie v usiach

Príspevok v téme: Pukanie v usiach
cumel

MAM TAKY PROBLEM ,,PRED NIEKOLKYMY MESIACMI SOM LETEL LIETADLOM,BOL SOM TROCHU PRECHLADNUTY,PO PRISTANI LIETADLA SOM MAL ZALAHNUTE V USIACH KED MI ZALAHNUTIE PRESLO TAK ODVTEDY MI STALE PUKA V USIACH NIE VZDY ALE PUKA CI TO PRI PREHLTANI ALEBO LEN TAK..MALI STE NIEKTO TAKYTO PROBLEM???PORADTE UZ MI TO IDE PEKNE NA NERVY....

material

Ahojte,
Mne pukne v lavom uchu, ked zacujem ilnyzvuk, ked klepne lyzicka o tanier, alebo ked si lusknem pri uchu. pozorujem to uz asi 3 tyzdne, co to moze byt, viete?

sisulka99999

ahojte, chceôa by som sa spytat či neviete čo moze znamenat ked mi puka v lavom uchu ale len večer ked rozpravam ale len ked sedim alebo stojim ci chodim, ked lezim a rozpravam tak nie...ono to ani neje ze v uchu ale akoby za uchom akoby sa mi o seva otierali dve kostičky... niekedy ked lezim na tom lavom uchu tak akoby mi tam pukali bublinky.... čo to moze byt?????????
DAkujem

duky

To pukanie mam aj ja. Je to hlavne pri prehltani, alebo nejakom silnom zvuku..
Je to neprijemne a sa mi zda, ze sa to zhorsuje.

Ake mate skusenosti s usnymi svieckami?
Dik za odpoved

whiteflower

Neuveris, ale mam presne taky isty problem...skus si pozriet toto...
www.nobel.sk
zajtra si po to skocim do lekarne a uvidim ci to prejde...

cumel

u lekara som bol ,,a on mi povedal ze mozem mat zalahnute dutiny,,,v usiach uz zalahnute nemam ale pukanie pokracuje stale ide mi to na nervy stale pukanie v usiach ....