Karotkine trampoty so "vztahom"

Príspevok v téme: Karotkine trampoty so "vztahom"
karotka

Najprv sme si len pisali..."kolega z brandze"=) spojila nas hudba a laska k umeniu...trosku sme flirtovali...stretli sme sa trikrat za pol roka..po prvom spoznavacom stretku sme si zacali pisat viac...ale dalsie stretnutie dalo na seba dlho cakat...niekolkokrat nevyslo (z jeho strany mozno aj zamerne) az mu zrazu preplo a zavolal ma k sebe na party, zacal mi prezvanat (co akoze z prezvanania sme hadam vyrastli:D:D) ... vtedy som zacala pochybovat o vsetkom, pretoze zakonite ked niekoho chcem v momente ked prejavi zaujem a snahu ja zaujem stracam...ale na tu party som sla..ukazalo sa ze to nebol zly napad...poznali sme sa asi 4 mesiace, vedeli sme o sebe velmi vela, vedel aj o moich depresivnych rozladoch a sebaposkodzovani=/
na tej party nakoniec preskocila riadna iskra, pobozkal ma, doslova ma nosil na rukach;)bolo nam spolu uzasne...stale sme sa mali o com rozpravat..
po tom dni ma chytla depka, ale to vlastne s temou az tak nesuvisi, skor s mojim nezvladanim "vztahov"...ale obden sme si opat napisali a dohodli na stretku...odvtedy mi volaval, zaujimalo ho ako sa mam...=)dalsie stretko bolo este krajsie...zalubene;)vyzeralo to celkom slubne...
ale v mojej hlave nie:D nejak som nemala pocit ze je to ono hlavne preto ze viem z casu na cas poexperimenuje s drogami, huli a pije dost casto aj ked v celkom tolerovatelnej miere...ale menit som ho nechcela a ja? mam v depresivnych epizodkach sklony k zneuzivaniu liekov a inych latok..ale abstinujem uspesne;) , tazko by sa mi teda fungovalo s clovekom ktory toto ani len neodsudzuje nieto este ked sa pri nom k vselicomu lahucko dostanem...
preto som ziadne vztah neriesila (hlavou nie, emocne ano=( ) ale vzhladom na to ze odchadzam na skolu a on mal ist na leto do anglicka tak som chcela nechat toto vsetko dozniet, uz sme si nepisali tolko ako predtym, takze sa mi zdalo ze to samo zanikne a nebudem musiet nic riesit;)
lenze jeden vecer po pozvani na nejake rozluckove meetko mi napisal ze nech sa nehnevam ze sa mi neozyva ale ze to robi zamerne, pretoze ma v hlave neporiadok, nikomu nechce ublizit a tak sa neozyva nikomu a nic neriesi a chytila ho depka ...ze nase stretka...nech nepokracuju, pretoze mi nechce ublizit...(bud vyhovorka typu nie je chyba v tebe ale vo mne:D:D alebo...ozaj? pochadza zo stastnej rodiny, je sikovny, talentovany, milovany, v zivote neriesil take sialene veci ako ja:D zeby ho to odradilo? co chapem takze v poho..ale chcela som vediet co si myslite:D)
ja som bola rada ze to aspon poriesil za mna:D ale aj tak mi prislo cudne ukoncit nieco, co v podstate ani neexistovalo...uznajte ze tri stretka:D
lenze po "rozchode" mi zacal pisat viac nez dovtedy, z casu na cas mu prepne a povie mi zlatko alebo, najlepsie ze zrazu vymyslel ze by siel mozno studovat do toho isteho mesta ako ja...
a najhorsie na tom je...ze zas nastupuje ten super efekt ze akonahle viem ze uz nic z nas tak mi zacina chybat...=/ a spravam sa ako po serioznom rozchode pricom tsne po som si akurat vydychla a zasmiala sa...=/ uplne mi zacalo hrabat a napriek akymkolvek racionalnym uvaham zistujem ze ho asi mam rada...
no a chcela som vediet co by ste vlastne robili, co si myslite ze citi on aj ked tazko sa to z tohoto zisti asi...a co myslite, mam ho ozaj rada alebo je to len chybanie pocitu ze ma chce...??
?
a vobec...co si o celom myslite...
diky moc
a prosim nic drsne:D bo sa este zosypem:D:D

karotka

dakuem Ti Sisina=)
mas pravdu...ja ju akurat potrebuem pocut z viacerych stran:D lebo sama nevie co si kedy nahovaram a co je ozaj pravda=)
diky
a za trpezlivost:D pozeram ze ten prispevok je sakradlhy...

sisina

karotka: po precitani tvojho dlllheho prispevku mi ostali rezonovat v usiach dve veci: 1. on je zo stastnej rodiny? a obcas experimentuje s drogami
a po 2. ty ma s problem s liekmi a inymi latkami...
zaver: ruky prec od neho!!! Stiahne ta az na same dno a nebude ti pomoci. Vykasli sa na vsetku romantiku a to vsetko okolo! Je to len chvilkove pobluznenie.
Odpoved si si vlastne dala uz aj sama, citujem ta:
tazko by sa mi teda fungovalo s clovekom ktory toto ani len neodsudzuje nieto este ked sa pri nom k vselicomu lahucko dostanem...