Kontura na oci

klaudia2008

pouzivala som kajalovu AVON ale dost sa rozmazava hlavne pod okom a robi v teple čmuhy a kruhy pod ocami a tym ze je mastna po naneseni robi taky film na oku je mastna.. a teraz som nasla ciernu waterproof takze vodeodolnu a pritom som lahko dava dole. ale je super lebo vobec sa nerozmazava a nerobi sa ani to skarede cierne v kutiku oka :-) je to znacka GOSH predavaju ju vo FANN www.fann.sk

mia

ahojte:) pozivam kajalovu(najlepsia je asi naozaj od miss sporty:), tekutu, ale v tomto obdobi sa mi aj najviac paci len cierny tien okolo oka...ucel to splni rovnaky, oko zvyrazni a neposobi to tak tvrdo ako napr tekuta linka...hoci to je tiez velmi pekne len si treba dat na nasani trosku viac zalezat:)

[zruseny12]

dnesnej dobe tak oblbuju mladez,ze ta mladez uvery kde comu...tak ja sa tym mladym ani necudujem ,ze sa smeju z takych veci...len kto sa smeje na posledy ten sa smeje najlepsie...a moze sa stat,ze tato rada im moze byt este v buducnu uzitocna...ani krem na topanky nie je chemia su ti nejake prirodne vosky,najprv som si to poriadne precitala kym som si to naniesla na oci,ale ked to kamoske neposkodilo,tak preco prave mne by malo....

[zruseny12]

mariaaa,fixa nie je chemia je to ta obycajna fixa,ta co neobsahuje ani lieh...tie na malovanie,co sa daju kupit aj v sadach...co su aj farebne...a mimochodom dakujem,ze si sa postavila na monu stranu,ale vies mlade dievcata este toho vela neskusili,ja mam 4--dcat tak mam vselijake skusenosti....a tiez som si niekedy kupovala kozmetiku z TUZEXU,ale ked raz nepomoze nic ine,tak musela som skusit aj toto...lebo si neviem predstavit bez nalicenia....a zasa bez tienou sa zaobidem,lebo aj tiene obsahuju nikel...maj sa tiez krasne...

mariaaa3

mariaa: baby, neviem, co sa smejete, ja to tiez vyskusam a dam vediet... je to fakt, ved skor sa tiez malovali - uhlikmi a kadecim, ked babicka alebo mama spominali a nic im nebolo.. Dnes sa do vsetkeho pridava sama chemia, urcite aj fixka je chemia, ale je fakt, ze si kupite aj drahu spiralu - mala osm loreal a robila mi desne hrudky a oci ma stipali, a zbytocne vyhodene peniaze.. ale ved kto chce, tak nech neskusa a nekritizuje mariuu, ona vas nenuti, az to skusate, ona len pridala svoj nazor.. ci sa s nim stotoznite, je na vas... papa

[zruseny12]

EMMME VIOLET.ja som to pisala pre MARIAAA3,TAK NEMUSIS SA K TOMU VYJADROVAT...A NEVIEM CO NA TOM VIDIS VTIPNE KED JE CLOVEK ALERGICKY NA NIKEL A POMOZE SI SKUSENOSTAMI INYCH...LEN ABY SI RAZ AJ TY TOTO NEPOTREBOVALA....:0)))))...