:::Ako oživit vztah?

Príspevok v téme: :::Ako oživit vztah?
majkaM

Poznáte situaciu nic sa vam nechce, nemate chut ani na cinosti, ktore vas obvykle bavili, stratili ste zaluby a pohltili vas denodene starosti...? Tak toto sa stalo mne a mojmu priatelovi naraz. uz sme si mysleli ze sa k sebe proste nehodime ale to nie je pravda. Porozpravali sme sa o tom a chceme to riesit! Chceme nájst nejake spolocne zaujmy. Nieco co nas bude tesit a spoji nas to! Prosim poradte co robievate vy vo volnom case spolu s partnerom

nashira

Majka ak sa mozem opytat co ste robili na zaciatku spolu.....z coho si mala najvacsiu radost ty a z coho on?
My chodime stale na vylety do prirody...naposledy sme boli na Strbskom plese .Mame taku pisanku a tam mame napisane kam by sme raz chceli ist ...mame tam aj slov. mesta aj zahranicne....turistiku.My mame ,ale obmedzenie -deti tak aj tam kam by sme chceli ist este nemozme.Tak si skuste tiez spolu popisat kam by ste chceli ist mozno to pomoze.Do stavu v akom sa nachadzate vy sa dostava postupom casu vacsina parov ,ale pekne je ,ze chcete to znova ozivit a da sa to....vela stastia.

svetlana6

my sme zacali spolu chodit do posilky. ale co som pocula, niektori odporucaju na podobne problemy hodiny tanca. takze sup sup pozriet nejaky kurz spolocenskych tancov!! ja by som straaasne chcela, ale nam to nevychadza kvoli priatelovej pracovnej dobe. stihali by sme to iba kazdy druhy tyzden :( ale ak mate cas a aspon trosicku chuti tak hor´na tanec!!! ked vam to nepojde, aspon sa pri tom nasmejete :)

leniii

ja mam tiez tento problem s priatelom. Prosiiim napiste nejake svoje pribehy a skusenosti s tymto problemom vo vzťahu!!! ako ste to riesili...

wowo

ja si neviem predstavit weekend bez viletu niekam do lesa na hrad do ineho mesta,,ovsem ak nemakame na rekonstrukcii.prave malujeme okna...aj to je zabva

majkaM

ja mam 20 a on 26 ... on hraval aktívne volejbal. a v case ked bol ne vrchole- mal ist uz do zahranicia hrat tak sa mu stalo zranenie koli ktoremu uz nemoze skoro vobec hrat volejbal ..uz 2 roky
A presne ako ty hovoris...sice aj ja som stratila chut do mojich zalub ale keby on nieco navrhol ja by som sa bez problemov prisposobila(aj keby mi to nerobilo az taku radost ako volakedy) Takze aj u nas je to tak ze on je ten viac bez chuti!

amika

Majka z vlastnej skusenosti mozem vrelo odporucit sport ako napr.plavanie,bicyklovanie a chodenie do kina. Prechadzky tiez samozrejme. Sport vam doda novu energiu,zdvihne vam naladu a budete stastnejsi!