Dovolenka pri mori

Príspevok v téme: Dovolenka pri mori
hoska

Ahojte.Prosim Vas viete niekto o nejakej peknej dovolenke pri mori???Chceli by sme ist na konci augusta takze nech je tam este teplo...a co sa tyka hotela chceli by sme all inclusive a hotel blizko plaze (piesok) a nie daleko od mesta..a bolo by celkom fajn kebyze je hotel viac menej bezbarierovy...aspon hlavne casti..a nemusi to byt nejaky velky rezort...ja som nieco nasla v Egypte...tam nas to celkom laka len to vychadza dost na vela kedze chceme ist na 15 dni...prepacte ze vas zatazujem ale uz som unavena z toho hladania na nete...takze ak ma niekto fajn tipy tak sem snimi...dakujeme velmi pekne..

k*k*nka

ahoj 959

dakujem za info, hlavne ten PRIMA LIFE REHANA, ak sem nahodou zabludis tak by som este chcela vediet ci si s ostatnymi vecami bola spokojna- myslim hotelovy komplex ,sluzby, animacie, vdaka:)

barbinka

959: ok, ospravedlňujem sa ti. to si písala k niečomu inému. prepáč mi.
teraz sa ťa chcem opýtať, že keď si tam už toľkokrát bola, nemáš chuť spoznávať aj iné krajiny? čo ťa tam stále láka?

jablonkaa

nechcem sa dat vtiahnut do nejakej hadky, netyka sa ma, len ako nestranny pozorovatel podotknem, ze aj mna by sa dotklo, ak by som tu prisla s dobrym umyslom niekomu poradit, co sem aj vacsina z nas chodi, a niekto by mi odvetil, ze si vymyslam.
barbinka, prevdou je, ze je oklo teba stale dost sporov, neriesim vsak pricinu, preco vznikaju.
dohodnime sa takto - kazdy sem napise SVOJ OSOBNY NAZOR. ja svoj, ty svoj, bez utokov a bez urazok. nemam rada spory.
citala som si to tu v ramci vecerneho oddychu ako cestopis, najma vdaka 959, a zrazu mam stres z toho, ze nadabim na spory! prosim vas, uz nie. obratme list. dakujem.

959

BARBINKA, nechcela som už pisať, ale nedá mi.Prosím ťa keď niečo čitaš a chceš utočiť tak si aspoň všetko prečitaj do konca a nečitaj iba medzi riadkami!!!!
Ukáž a napiš mi, kde som sa vyjadrila, že ten tvoj hotel je 5*.Prosím ťa, ukáž mi to a potom vrav, kto je aký klamár a vymyselník!!!!
Už mám toho dosť z tvojej strany si mi takéto niečo urobila už druhý krát.Raz si mi tiež tvrdila, že som obyčajný klamár, ktorý vymýšľa, čo si nepovedala.POTOM SME Ti DOKONCA 4-RIA LUDIA NAPISALI, KDE SI TO PRESNE POVEDALA.TAKžE SA ZAMYSLI NAD SVOJIM SPRAVANíM.A čAKáM NA TO, KDE SI VIDELA, žE SOM O TOM HOTELY POVEDALA, ZE MA 5*.To som pisala uplne už o inom.Preber sa.

barbinka

959: a ja ti neberiem to, že nemáš egypt zmapovaný. však to je fajn, že poradíš druhým, že na čo sa majú pripraviť. ide len o to, že ja nebudem rozprávať o nejakom hoteli v ktorom si bola, keď som sa tam bola len pozrieť a nebývala som tam. prepáč, nemyslela som tak, ako si si to ty vysvetlila.

barbinka

959: nikto ťa neurazil. napísala som, že si vymýšľaš. neviem odkiaľ si vzala, že má 5 hviezdičiek.hm? napísala som len pravdu, lebo ja som tam bola a nebudem písať o nejakom hoteli, keď som tam nebola. to je všetko. bola som tam dva týždne, ale neboli tam len rusi, väčšina ľudí, čo tam boli, boli nemci. a tí rusi, ktorí tam boli veľmi priateľskí. možno tí tvoji známí natrafili akurát na zlý termín a nepríjemných ľudí. to je celé, ale to nerobí ten hotel zlým hotelom.
a tiež si si vymyslela, že nenapíšem nič pozitívne, čítaj pozornejšie.

959

barbinka, moja, to by si nebola ty, keby si do niekoho nezadrapla a nepourážala.Tak som čakala, kedy sa pripojíš na net a začneš negovať všetko, čo človek napiše.Prosim ta, aspoň raz buď trošku asertívna a uvedom si,alebo si prečitaj všetky prispevky, ktoré pišeš.Ani jeden nie je pozitívny.Skoro všade si najdeš kopu ludí, ktorým oponuješ a urážaš ich.
Povedz mi, prečo si vymýšľam.Jasne som napisala iba to, čo mi , alebo ostatným hovorili ludia, ktorí sa s nami vracali domov a boli v tom hoteli.Ja sama som pisala, že som bola v Palme, takže to, čo som pisala o El Palac. je iba z počutia.V tom hoteli som sice bola,ale aj to som napisala, čo som videla.Že je to starší, veľký hotel.O ostatnom viem len z počutia ludí a ak si oni vymýšlali, tak ja za to nemožem.Dokonca sama som napisala, že koľko ludi, toľko chutí.Je jasne, že tebe sa tam páči, ale inému nie.To je v poriadku.Ale láskavo zo mna nerob klamara, prosím a nepresviedčaj ma, že Egypt nemám po toľkých návštevach zmapovaný.Pustí sa do mňa človek, ktorý tam bol 2x aj s cestou a ide ma tu urážať a presviedčať že nepoznám Egypt.
Apropo.Je to dosť netaktné od teba,nakoľko som tu odpisovaním zabila skoro 3 hodiny , chcela som pomocť ludom, ktorí ma prosili o radu, tukala som ako blbá do klávesnice, až ma bolel prst a teraz sa najde niekto, kto ma tu pomaly vyhlási za klamara.Ďakujem ti.Ale verim, že som aspoň z časti pomohla niekomu, kto chcel info a že to sedenie za PC nebolo zbytočné.Je mi zle z takýchoto netaktných a necitlivých ludí, ktorí všetko zmetu za sekundu.Ale škoda, že si tu nebola.Keď si taká scestovaná Egyptom nechala by som ti volné pole a mohla si radiť ty.Iste by si to vedela lepšie.Takže teraz máš príležitosť.Prenechávam ti žezlo a raď.Iste si nebudeš tak vymýšľaT ako ja.Veď si tam už bola 2 razy, takže Egypt máš ako na dlani zmapovaný.

prokop

ano rusi sú svine,robia strašný bordel,ale zas nie je to tak dávno-čo ho robili nemci,možno raz príde aj na nás

mirka 23

No ale pravdou je, že keď do hotela prídu Rusi (nech je to akýkoľvek hotel), tak robia riadny bordel. To som zažila v Egypte. Našťastie to boli posledné dni nášho pobytu.
No a zase na Rhodose robili bordel Angličania.

fili

Bakšiš davať netreba,mi sme nedali ani dolár,(povedal nám to majitel hotela!!!,)a bolo o nás ozaj špičkovo postarané,miesto jednej izby sme dostali 3 izbový apartmán s kuch.linkou ,obývačkou a s dvoma spálňami