vydrz v posteli-sex

Príspevok v téme: vydrz v posteli-sex
betka

Ahojte. Prosim vas poradte. Moj partner sa mi pri styku rychlo spravi. Vazne je to otazka maximalne 3-4 minut a uz. Uz sme to skusali aj tak ze sme sa milovali potom zasa a tak zas (3x za sebou s malymi prestavkami) a dovolim si povedat ze nic-moc to nepomohlo. stale bol rychlo a ja nic :( Nepytala som sa ho ako to bolo pred tym, s jeho vydrzou pri inych holkach lebo mi je to blbe. ale prvy krat ked sa mu to stalo tak bol z toho taky KO a vyslovil ze: To preto lebo si ma nechala tak dlho cakat. Ze mal strasnu chut uz na mna. ale tak sex sme uz mali x krat a stale to iste. Prosim poradte miii.. ja chcem tiez orgazmik :) Dakujem

banan

vecernica a co tak keby sa zena aj sama posnazila orgasmus. davat za vinu chlapovi ze zena nema orgasmuz je presne to iste ako davat zene za vinu ze chlap sa spravi rychlo alebo velmi dlho.ved je to hlupost , kazdy nech sa stara o svoje potesenie.

vecernica

aj mneto jeden byvali tvrdil,ze je to kratka vydrz, lebo to bolo velmi dobre.V nasom vztahu sa to nemenilo a bolo to jeden z dovodov na rozchod.Myslim ze vo vztahu by sa muz mal snazit urobit zene orgazmus.Ak nema tu snahu ...tak skor ci neskor s toho bude big problem,.SKus mu to urobit najprv rukou a potom si dajte ozajstny sex.Nechaj ho nech ta vzrusuje na klitorise rukou do vtedy kym uz necitis e to budes mat a potom az nech penetruje.Drzim palce, ale casto je koli tomu rozchod...tak ho skus vystrasit.nech sa snazi.

katkakacka

Tento problem som mala aj ja s terajším priateľom na začiatku. A prisahám ti že to nebolo ani 3 minúty. A odvôvodnil mi to tak že nemal nikdy taký dobrý sex.

ambroz525

vies co moja len mu to nezacni vycitat alebo nedaj na javo ze ti to vadi lebo potom ho bude trapit a psychika pri sexe je dolezita.potom sa moze stat aj nieco horsie napr ze mu nebude stat..vsetko chce len trening..on po case sa ukludni a vydrzi dlhsie alebo skusajte rozne polohy a pri kazdej trva spravnie inu dobu..a ale teba samozrejme chapem ze si ces aj ty uzit tak mu navrhni nech ta on pekne spravi bud ustami alebo palcmai ked mas na to chut hocikedy nie len po resp. pred sexom..a tak bude aj vlk syty aj ovca cela..nemyslim to doslovne samozrejme:))

nikavero

uuu, tak to je vazne neprijemne. a skusal sa uz pri sexe sustredit na nieco ine, akoze, ked uz citi, ze to na nho ide? mne totit minule priatel po uzasnom sexe na kuchynskej linke povedal, ze mame pekne salky a ja som sa skoro urazila, ze co sleduje salky a si to neuziva tak ako ja a on mi povedal, ze to robil preto, aby dlhsie vydrzal, lebo ak by sa sustredil len na tu rozkos a na mna, tak by sa spravil velmi rychlo. no ale 3-4 minuty su predsa len extrem...
a tiez suhlasim s HMMMM, ez by ste mali trenovat, ale podla mna by mohol trenovat aj on sam, neverim, ze sa niekedy nerobi sam, tak si to moze najlespie nacvicit

hmmmm

ahoj u mna je to presne naopak 20 minut sexu a mna ani nehne.priatelka je uz hotova a ja nic.nevem cim to je.myslim ze kazdy to ma inak.ale jedna vec predsa len pomoze.ale chce to trpezlivost.hon mu ho alebo fajci a uz ked bude pocitovat ze bude nech ti to povie a ty prestan.opakujte to aspon 20 minut.robte to kazdy den.on to moze skusat aj sam.ale nech sa nespravi.ked pociti ze to na nho ide nech prestane.po tych 20 minutach si uz moze dopriat orgazmus.je to vsetko o trpezlivosti ale myslim ze tak do dvoch tyzdnov vydrzi aspon 15 minut.a ked bude cvicit dalej tak mas doma hotoveho kanca.ale davaj bacha aby to s tou vydrzou neprehanal lebo vas to nebude bavit uz tak dlho :-) a este vydrz zvysuje aj sport.vela stastia