Artroskopia kolena

Helus

Lujza a si spokojna,mas to koleno uz v poriadku?Mna este caka vymena kolenneho klbu.Mam ho tak znicene.Ale cakacia doba je 2 roky,a v sukromnom centre by ma to stalo 5.000 eurasov.co nemam,tak musim cakat.A ty si kolko platila,ak to nie je tajomstvo.

Helus

Ahoj delia,to neva,ze sisi myslela,ze som chlap.Odstranovali mi tam nejaku sinovitidu,nieco ocistili,a mam to na vymenu kolenneho klbu,to viem uz rok.Inac ma to koleno stale pobolieva,mam FLEKTOR GRANULAT,tam to tym tisim,aj mam vychadzky,tak trocha chodim von.

delia

Neviem preco som si myslela,ze si muz:),prepac...
Tri mesiace je dost dlho,co presne ti robili??
Ja som isla cez dve sukromne kliniky,vsade ze 800eur,nakoniec mi dali nejaky grand pre vseob.zdrav.poist.,takze to bolo zadarmo,teda za 10eur:).plus kazde stretnutie,kontorla 30eur,ale s primarom.
Velmi rychlo sa ti to dava dokopy,davaj si ale pozor na to...

Helus

Ahoj Delia ja ho vystriem,pomaly to ide ale ide,mala som cakaci termin 3 mesiace,a neplatila som nic,len ako sa vravi vsimne dam lekarovi.Inac v suktomnej sa plati 500 aj nad tym som bola rozhodnuta,keby ze mam dlhu cakaciu dobu.

delia

A ako dlho si cakal v statnej na termin??Ani si nic neplatil,ci?
Tak to tiez rychlo napredujes s tym kolenom..Ja ho tiez uz viem zohybat,samozrejme,ze nie uplne,ale na drh stranu ho neviem vobec vystriet.Ty ho vystries?
A vcera mi zacalo natekat vpravo nad kolenom,dufam,ze mi to nebdu msiet tahat:(...

Helus

Delia mna operovali na Antolskej,a zajtra si idem prdpisat injekcie s prepustacou spravou.Uz chodim obstojne samozrejme ze s barlami.Mna operovali v stredu,aj koleno dost ohnem.

delia

Tak mi to skoro kazdy povedal,ze 14dni a mne pichli iba v ten den a potom uz nic...Tak to je zaujimave.
A kde ta operovali?
Ty sa uz tiez pokusas chodit?

Helus

DELIA AJ mne oprovali koleno artroskopicky v stredu,som z Ba a injekcie sa pichaju 14 dni tak mi povedali,v pondelok si musim ist dat predpisat k lekarke.Ja mam nohu teplu a ziadne strpnutie namam.