Artroskopia kolena

maja33

Ahojte, ja som bola na artoskopii a následne po pol roku od toho aj na plastike kolena (predneho krizneho vazu) vo vojenskej nemocnici v BA. Mala som uraz pri sporte.. Spokojna som bola vo vsetkom, ustretovy pristup lekara, personal tiez v pohode, samotna operacia a aj pooperacna starostlivost bola dobra.. Obe operacie mi robili v celkovej anestéze, ktoru som tiez celkom v pohode zvladla. Rehabilitacia zavisi najma od toho ako sa k tomu Ty postavis.. Urobili mi to dobre a rehabilitovala som velmi poctivo (plavaren, posilovanie, bicykel a pod.) a po pol roku som zacala zas aktivne sportovat..

ojka

mellania neviem sice, či to pomôže, alebo či to bude od veci, ale môžno to je nejaký typ reumatického ochorenia, skus ešte reumatologa, nemáš čo stratiť, držím palce (;

mellania

Mohol by mi niekto poradiť? Mám 19. A už tri roky ma bolia kolena,prvy rok to zacalo v chladnom obdobi..sla som k ortopedovi,dal mi masticky a tabletky,ze je to zapal,nepreslo to,dal mi dalsie masticky ani to nepomohlo.Potom po case to az preslo.Druhy rok ma zacali boliet tiez v takom istom obdobi...A to mi preslo,potom ma zase boleli a tak to islo dookola. Teraz ma bolia uz od maja v kuse kazdy jeden den.Sla som k druhemu ortopedovi ten mi robil aj rontgen,aj mi bral krv ci nemam boreliozu,vysledky boli v poriadku.Dal mi tabletky na zlepsenie chrupavky,tie som musela prestat brat lebo som mala zaludocne krce.Bolia ma uz vzdy,ked sedim ,stojim,chodim, ked spim zobudzam sa na silne bolesti..Ked dlhsie sedim musim si obe nohy vyrovnat,lebo je to strasna bolest. Nemohli by ste mi poradit k akemu doktorovi by som mala ist? a co to moze byt?

helena123465

bola som tu na artoskopii, robili mi ju v martine, bol tam velmi mily personal, tato operacia bola bezbolestna, bola som uspata, zatial som spokojna len neviem do kedy budem marodovat na druhy den po operacii ma pustili domov

martin 55

ja som po artroskopiji uz pol roka a koleno ma bolieva stale,visetrenie s poslednej magnetickej rezonabciji po operacji-medialny meniskus ma v zadnom rohu rupturu gradIII,SKELET KOLENA A CRUPAVKY KLBOVEJ STRBINY-KONTUZNE LOZISKO NA KONVEXITE MEDIALNEHOKONDYLU FEMURU.PO TOMTO VISLEDKU MI DOKTOR NAPICHAL3INEKCIE 2MESJACE SOM MAL POKOJ A ZAS MA TO ZACALO BOLIET DAL DALSIE TRY ALE STALE BOLI,MOHOL SOM SI TAM NIECO POSKODIT ,PRITOM MAM DOBRU OHIBNOST ALE MA BOLI KED BEHAM A PALI.PORADTE PROSIM.

neonin

Zdravím vás, moja kamarátka mala podobné problémy s klbami,a vyliecila sa a terz chodi a uteká ako športovkyňa , nesla na ziadnu operaciu, vyskusala prírodnú liecbu a vyplatilo sa. Po operacii je dolezite telo zásobovat potrebnými látkami, aby sa obnovilo a dostatocne vyzivilo aby malo dostatok vizivných latok pre jeho cinnost.
Vedel by som vám pomocť, ak by ste mali záujem. Dakujem. Ci budete zdravý, a ci budete pocitovat bolesti, to neni na lekaroch ale na vas.

okata

Mate niekto skúsenosť s plastikou kolena?Ja idem na túto operáciu v januári.Budú ma operovať vo fakultnej nemocnici v Ružinove v Bratislave a veru neviem či to dobre dopadne.Prosím napíšte.

sherry17

dievcatko: presne viem o com hovoris. Stalo sa mi to iste! Robili mi artroskopiu kolena, vsetko bolo fajn, rychlo sa mi to hojilo, ziadne bolesti.. Ale po takom mesiaci prisli opat take iste bolesti, ake som mala pred operaciou.Tak som dostala condrosulf - nepomohl, injekcie - nepomohli.. Po operacii som uz rok a pol a boelst je tu stale.. DOktor mi to chcel zas otvarat ale som nesuhlasila a radsej som sa vypytala na MR.. Teraz cakam na vysledky tak uvidim..