podkozny implantat proti otehotneniu

panik-a

mne to len tak povedala,,neprijme,,.neuvazovala som viac o tom, ale je pravda ze lekarka hovorila aj o zarasteni.A aj ze cena je relativne vysoka na to, ze je to len na dva roky.ale to je uz par rokov dozadu, vtedy to este len zacinalo..teraz mi predpisala vaginalny kruzok, ale pravdu povediac z toho zase nemam dobry pocit ja...

kvietocek

panika, telo ho prijme, s tym by problem byt nemal, akurat, ze ho telo moze az tak prijat, ze zarastie. Podobne ako vnutromaternicove telieska. Nie je znamy pripad, zeby telo odvrhlo implantat.
marrrienka, keby som si mala vybrat, radsej by som brala tie tabletky. Ani naplaste, ani Nuvaring, tabletky.

marrrienka

no ako si to tak citam, tak ma to dokonale odradilo... fakt. Ja mam teraz naplaste, zo zaciatku som sa ich bala, potom prisla vlna nadsenia, ze to staci raz za tyzden a teraz som urobila pri nich chybu a platim tym, ze uz 10 den krvacam.. nie moc, ale nie je to spinenie, no neviem, neviem, ci sa nevratim radsej k pilulkam :(

panika

da sa to vysvetlit dvoma sposobmi-jeden je ze nesadne latka v nom, druhy ze ho telo neprijme ako ,,cudzorody predmet,,.mne ho lekarka tiez neodporucila

kvietocek

panca, ako prijat? Nie je prijat ako prijat...prijat material obsiahnuty v implantate? Takto by som sa nevyjadrila, Cerazette je hak s rovnakym zlozenim ako implantat, o tabletkach nepovies, ze telo ich "neprijalo". Povie sa, ze nevyhovuju. Takze implantat nemusi jednoducho vyhovovat, nieze ho telo neprijme...

kvietocek

Odpovede podo mnou su nicim nepodlozene vymysly. Ja som Implanon mala, ked som mala 21 rokov. Vkuse som dva mesiace spinila, tak isiel von. Ruka vsak potom bolela aspon tyzden. Cast penazi mi gyndar vratil. Zavadzanie nebolelo, skor vyberanie, kedze sikovny gynekolog to robil prvy raz v zivote, mam jazvu po dvoch stehoch. Inak to neodporucam. Na trhu su tabletky s rovnakym zlozenim ako Implanon, treba najprv skusit, ci to sadne, je to jednoduchsie ako implantat zakladat, vyberat a nesadne...

deeee

aj ja som ho chcela, ale dve gynekologicky mi ho neodporucili, vraj je to horsie ao naplaste. A casto sa stava, ze ho telo neprijme a ty stratis 7 litrov a nie si chranena