Mam s tym problem, co s tym

Príspevok v téme: Mam s tym problem, co s tym
lindi

Mam jeden problem a to ze som drobna. Mam 167 cm, vyska v pohode, ale celkovo posobim tak drobne...sice mam prsia, aj zadok...ale ja neviem, tvar mam taku drobnu, vyzeram ako taka babika, tak ma vzdy brali, take nieco zlate...mam uz 26 rokov,ale vyzeram na 17, vzdy som vyzerala o dost mladsie...mam pocit ze ma starsi nerespektuju, kym sa nedozvedia kolko mam rokov, neviem sa jednoducho presadit...a tu upada moje sebavedomie...som taky drobny typ, pricom mam vsetko co ma zena mat, ale koncovo posobim drobne...som si neista sama sebou, neviem ako sa mam presadit, chystam sa do prace, uz teraz mam z toho nervy:(, neverim si

bezmena

nič si z toho nerob,ja mám 33,vyzerám na 25,a to som rada,nemusím sa patlať s krémami,ani si dávať pichať botox

lindi

lenze mam stym problem, tie ostatne baby su take sebavedome, lebo vyzreaju na svoj vek, aj starsie, ja som take deco pri nich, hlavne v tvari

aduliena

Lindi, nie si sama. Ja som tiež drobná, mám len 156 cm. Tiež nevyzerám na svoj vek. Ale je to fajn, o pár rokov sa budeš tešiť, že vyzeráš mladšie... :o)
Čo sa týka sebavedomia, musíš na ňom pracovať. Musíš si viac veriť.