verit alebo nie??? :(

Príspevok v téme: verit alebo nie??? :(
ewelline

S priatelom sme spolu 1,5 roka. Asi pred mesiacom som na jeho ucte na orangeportali objavila sms nejakej holke v zmysle, ze snad sa nanho nehneva, dufa, ze ostanu aj nadalej priatelia a ze krasne bozkava. Hned som robila vietor, co to ma znamenat?! Tvrdil,ze to pisal jeho brat, ze aj on zvykne odtial pisat (ale styl pisania bol priatelov). Nedalo mi,volala som tej holke a sa zlakla, povedala, ze ano, ze sa s mojim priatelom vylizovala,ked som jej tvrdila,ze on to popiera, zacala sa vyhovarat, ze to mohol byt aj jeho brat, lebo ze ona ix nevie rozoznat, popritom vobec nie su rovnaki. Vsetko sa uzavrelo tak, ze to spaxal jeho brat s nejakou mladou 15-rocnou zabou, ze ju z videnia pozna, ale nedavno som v priatelovom mobile objavila presne to iste cislo a sms od nej, kde presne opisuje,co mi povedala, ked som s nou volala. A poznam ju-je to jeho suseda, ziadna 15tka! Ked som xcela vysvetlenie, tak znervoznel, ze mozno ta 15-rocna pisala z jej mobilu a na to, ze preco mi o jej identite klamal, tak sa vyhovaral, ze uz si nepamata, co hovoril a blaaa blaaa:(( Potom to otocil na mna, preco mu neverim! Ale zatial kazdu holku, co mal, podviedol, tak som obozretna. Co vy na to? Mam mu verit tie halusky o bratovi a mladej, ci si preverit tu jeho susedu?

mmmm123

12345 som zvedava ako by sa tebe pacilo keby sa ti frajer hrabal v mobile alebo v poste....ja by som ho zabila...

nenasiel by tam sice nic co by ho malo prekvapit/nahnevat lebo si nevypisujem s nikym nic co by nemohol citat, ale je to o sukromi a o vzajomnej dovere...

ked si prestaneme verit, to sa mozme rovno rozist

ewelline

mmm123, my sme s tym nikdy nemali problem, teda "hrabanie sa" vo veciax...ja viem jeho hesla, on moje, mobily pred sebou neskryvame...baby, ja mam 21 a on 22...vcera som s nim o tom hovorila a zase to iste, ze on si uz nepamata, co mi hovoril, zase mal nervy...nieco tam v pozadi urcite bude, najlepsie by asi bolo porozpravat sa s tou holkou:((

baby

pre aldeasa, na orange netraba ziadny kod cez sms... da sa to nastvavit aj tak, ja to tak mam, aby aj frajer mohol posielat z tadial sms-ky, takze to ide aj bez sms-kodu

baby

no ked podviedol aj baby pred tebou tak je dost pravdepodobne ze bude podvadzat aj teba, ja by som naliehala na neho nech povie pravdu a ked sa bude vyhovarat a podobne tak dovi... kolko mate rokov?

12345

mm123,keby bol uprimny mohla by sa mu hrabat v os.veciach kolko chce.ked su fakt priatelia tak ju nema co zaskocit a keby jej veril tak jej aj sam ukaze svoje osobne veci

ehm...

to si ho uz davno mala poslat do pice kokota vyjebaneho,v tvojom pripade sa treba riadit rozumom nie srdcom,proste adios kretenos a najdi si ineho..that's all!

lejca

podla mna pockaj ako to pojde dalej a uvidis ked ste spolu cca rok a pol a nic sa zatial nestalo a jeho spravanie sa k tebe nezmenilo pockaj, doveruj ale preveruj ...ale cudne ze ti hovori tak neurcito...tak ze mas podozrenie...

aldeasa

ak sa tam zaregistruješ môžeš mesačne poslať 10 sms zadarmo ale iba na orange.ak je to ovšem to čo myslela ewelline.

mmm123

za prve z toho co pises by som mu neverila ani nos medzi ocami, kalme, pravda je to co ti povedala ta holka do telefonu ako prve...

takze vysrat sa na neho

za druhe, moja ja by som sa frajerovi v jeho osobnych veciach nehrabala!!!a ked si chces nejakeho udrzat, uz to nerob!!!