verit alebo nie??? :(

Príspevok v téme: verit alebo nie??? :(
ewelline

S priatelom sme spolu 1,5 roka. Asi pred mesiacom som na jeho ucte na orangeportali objavila sms nejakej holke v zmysle, ze snad sa nanho nehneva, dufa, ze ostanu aj nadalej priatelia a ze krasne bozkava. Hned som robila vietor, co to ma znamenat?! Tvrdil,ze to pisal jeho brat, ze aj on zvykne odtial pisat (ale styl pisania bol priatelov). Nedalo mi,volala som tej holke a sa zlakla, povedala, ze ano, ze sa s mojim priatelom vylizovala,ked som jej tvrdila,ze on to popiera, zacala sa vyhovarat, ze to mohol byt aj jeho brat, lebo ze ona ix nevie rozoznat, popritom vobec nie su rovnaki. Vsetko sa uzavrelo tak, ze to spaxal jeho brat s nejakou mladou 15-rocnou zabou, ze ju z videnia pozna, ale nedavno som v priatelovom mobile objavila presne to iste cislo a sms od nej, kde presne opisuje,co mi povedala, ked som s nou volala. A poznam ju-je to jeho suseda, ziadna 15tka! Ked som xcela vysvetlenie, tak znervoznel, ze mozno ta 15-rocna pisala z jej mobilu a na to, ze preco mi o jej identite klamal, tak sa vyhovaral, ze uz si nepamata, co hovoril a blaaa blaaa:(( Potom to otocil na mna, preco mu neverim! Ale zatial kazdu holku, co mal, podviedol, tak som obozretna. Co vy na to? Mam mu verit tie halusky o bratovi a mladej, ci si preverit tu jeho susedu?

aldeasa

teraz ma napadla taká vec že kaď niekto chce písať z orangeportalu tak mu zašlu na jeho mobil smsku s kodom.a pochybujem že zakaždým keď sa chcel jeho brat prihlásiť tak mal k dispozícii mobil tvojho priateľa.

utopia

Overila by som si to v klude a nerobila okolo taký rozruch. Ked sa s ňou bude chcieť stretávať tak to urobí aj ked sa postavíš na hlavu. Nikdy by som sa ja tak neznemožnovala pre chlapa,ktorému len pozdvihnem sebavedomie aký je on nenahraditeľný,že to až dve ženy sa o neho biju. Zistila by som si to tak aby on o tom nevedel. Keby sa potvrdilo,že spolu niečo majú,neodpustila by som.

aldeasa

awelline na tvojom mieste by som mu určite všetko nezhltla lebo z toho čo píše je dosť jasné že klame. skús si mdzi témami nájsť takú ktorá sa volá (píše si s inou)je to o niečom podobnom a su tam aj dobre názory možno ti to trochu pomôže.tú tému som založila ja ale pod inou prezývkou pretože niečo podobné sa stalo prednedávnom mne.