feták

barbinka

right: držím palce, aj ty to zvládneš a myslím, že si v poriadku. tak sa nestrachuj a po testoch si vydýchneš presne ako ja kedysi. odchádzam z práce a neviem, či tu ešte dnes budem, lebo ideme s priateľom na víkend do Brna na veľkú cenu a na chatu. a teda buď pôjdeme dnes, alebo zajtra. ale keby niečo ťa ešte zaujímalo, tak napíš, určite sa ti ozvem. ahooj zatiaľ a drž sa.

barbinka

right: nič iné mi ale nezostávalo. inak v tom roku som mala končiť VŠ a kvôli nemu som ju skončila až o rok neskôr, teda minulý rok. mala som ťažké depresie, tie stavy, čo som mala z toho, to bolo dosť zlé. nemohla som sa učiť a potom som išla do Anglicka, ale o tom som už písala.
a hlavne sa neboj dopredu. a tá hepatitída ak sa zistí a začne sa liečiť do 12 týždňa od nainfikovania, tak by ti nemusela prejsť do chronického štádia. a však mala si vôbec nejaké príznaky, že by si to mohla mať?

right

ja som tiež neprišla na to , že si pichá, až ked sa priznal, tak som si dala veci dokopy. obdivujem ta ako si to zvládla- prežila si si hrozné veci. ale neviem či si to odpustím, ak doplatím na svoju sprostosť zdravím:-(((

barbinka

hej, ale že som o tom nevedela. lebo to tak aj bolo. na začiatku som to nevedela a až ku koncu som to zistila.

barbinka

tak bola som aj na bakteriálnych, tie ti urobí gynekológ.teda chlamýdie, syfilis,... neviem, čo tam všetko je, ale on ti urobí na všetko, keď mu povieš. tiež u neho HPV, ale to je vírusová choroba.
no a potom tie vírusové, ale to treba k obvodnej a ona ťa pošle a teda hepatitída, HIV. hlavne jej povedz prečo si to dávaš robiť a ona ti povie, na čo všetko si máš dať urobiť testy.

barbinka

right: tak šanca je vždy. hlavne choď čím skôr na tie testy. ja som tiež bola na všetkých testoch, či som náhodou niečo nechytila. ja som bola ok.