dievcata a zeny piste potrebujem radu

Príspevok v téme: dievcata a zeny piste potrebujem radu
sony

Dufam,ze nikoho neurazim ale poprosil by som aby odpisali len slusne dievcata a zeny.Dakujem.
S priatelkou chodim uz vysse roka.Bozkavat sa nejaku dlksiu dobu sme sa zacali mozno pred 3 mesiacmi.Inak to boli len take pusy.Ked sa bozkavame chyta ma za krk,tvar,chrbat alebo ruky.Ja ju tiez tak ale este k tomu na bruchu,zadku alebo na stehnach.Ona ma na takych miestach este nedrzala.
Naposledy pri boskavani som jej rokou presial na prsia a ona mi ju hned odtiahla.Potom som sa jej aj ospravedlnil,ze som sa jej tam chytil.Ja som po tom ale tuzil a dost ma to prekvapilo,ze mi odtiahla ruku.Ona pochadza zo slusnej rodiny,su veriaci a aj ona a je to na nej dost vidiet.Povedala ze jej to trosku vadilo,ze som sa jej tam chytil.Hovori ze ma lubi a viem ze je o pravda.Som jej prvy chalan a ona moje prve dievca.Chcel som sa spytat,ze ked mi odtiahla tu ruku,ze ake mala dovody,ci aj tak ked ma lubi,ci jej to mohlo az tak vadit.Chodime spolu uz dost dlho aj ked tak naozaj sme si to zacali uzivat pred 3 mesaicmi ale myslel som,ze si to mozem dovolit.Obaja budete mat onedlho 17.Chcem sa len spytat na vase nazory. Dakujem.

kkq

Tiež som mal podobný problém. Ja som ju presvedčil tým spôsobom, že pokiaľ sa máme radi a myslíme to vážne, tak to nie je nič zlé, bolo by, keby sme to nemysleli úprimne. Ale k láske patrí aj sex.

sony

takze uz to nemam skusat? to dievca lubim a nechcem ho stratit ale pritahuje ma tak preto som to spravil a bolo to dost take spontanne.

maybe

nic si z toho nerob..ja mam za mesiac 16 a moj priatel ma 18...a ked sa bozkavam aj on sa snazi o to iste co ty lenze aj mne to vadi..proste mi to pride zvlastne..ale moc ho lubim a neznamena to nic take ze ho nechcem a podobne..

sony

My sme spolu uz vysse roka.Lenze kedze sme obaja "svoji" prvi takze prvych asi 7-8 mesiacou bolo len drzanie sa za ruky,sem-tam nejaka pusa,pekne slova.Niekedy obiatie alebo drzanie sa okolo pasu.Vedel som,ze ona je nabozensky zalozene a myslel som,ze ani bozkavanie nechce.No k tomu doslo a ani neviem ako.Raz sme sa sli pobozkat a ten bozkt trval asi minutu.Myslim,ze ona mi dala prva jazyk do ust.Od vtedy cize asi 3-4 mesiace sa uz bozkavame aj 10 min. v kuse.Za zadok,stehna,brucho co si myslim ze su tiez dost intimne miesta mi dovoli sa jej drzat a nic nenaznacila a ani nepovedala,ze jej to vadi.V posledom case som sa jej tak na okamih prs dotkol ale to bolo tak ze sme sa nejako blaznili a podobne cize omylom a nevadilo jej to.Ked som to spravil pri bozkavani mi hned ruku odtiahla.Povedala ze ju to prekvapilo a trosku vadilo.

lejca

no ja niesom ani silno veriaca ..a tiez mi to dlho trvalo , podla mna sa hanbi a ten pocit ze si prvy, u mna to bolo asi 6mesiacov proste mi to prislo take ze ma chyta tam kde este nikdy nikto..ale mozno ja som bola spomalena neviem no nic co bolo nelutujem:)

naturelka

sony, rada sa s tou porozpravam. Uplne ta chápem, čo máš na mysli, pretože tým všetkým som tiež prešla. Fungujem tiez na Naturelka1 na azete, tak môžme pokecať.

sony

Ja to chapem.Myslim,ze je to ako povedala naturelka.A ked ju drzim za zadok alebo tak to jej nevadi? niekedy ma ona chyti okolo pasu,a aj bozkavat sa zacne sama a tak som myslel,ze si to mozem dovolit.Ja ju lubim a ked jej to vadi budem to respektovat ale ja tuzim po nej.Nemyslim sex to viem,ze mame vela casu na to ale tie dotyky mi trosku chabaju.naturalka das mi tvoj e-mail alebo nick na nejake forum aby sme sa mohly porozpravat?
A ak ma niekto este nejake nazory tak prosim piste dakujem za kazdy.

naturelka

Isť na ňu presviedčaním, že na tom nič nie je, tak tou cestou by si asi ďaleko nezašiel, skôr to bude mať opačný efekt. Záleží však len na nej, aký má názor na celú vec.

predsa ja

myslim ze dovodom je to, ze je veriaca, proste veri tomu, ze to nie je spravne takto...ak je to tak, bude to pre teba tazke aby si ju presvedcil ze na tom nic nie je