Kozmetika na vlasy MATRIX

Príspevok v téme: Kozmetika na vlasy MATRIX
kozmetika na vlasy matrix

Ahojte, mate niekto skusenosti s touto kozmetikou? pracuje s nou Vasa kozmeticka? ja ku jednej takej chodim a nechavam tam dost vela penazi, ale rozmyslam, ci je ta farba ozaj taka kvalitna, ze tolko stoji, ci sa konecne nemam pokusit si zafarbit vlasy doma.. farbim sa na taku uplne bledu - sivu blond.. dik za prispevky

biasa

kozmetika na :to mas pravdu ze loreal a matrix je ta ista spolocnost, no matrix je o triedu nizsia, preto je aj lacnejsia... matrix neprekryva tak sediny napriklad ako loreal, ja vsak tiez pouzivam matrix..sediny zatial nemam:-)

kozmetika na vlasy matrix

ale ved matrix odkupil loreal a teraz je to jedna spolocnost... ja som kedysi tiez chodila do kadern. salonu, kde mali loreal, ale potom som zacala chodit k tej s matrixom, lebo ked je to uz aj tak jedna spolocnost, aspon tak mi vravela kadernicka. mozno to nie je pravda a klamala. Ale je pravda ze po loreali som mala lepsie vlasy, ale farba vydrzala asi rovnako, rovnako sa to vymyvalo, a platila som este viac. Mam dlhe vlasy a ja za dofarbenie koncekov a potom mi na vrch dava SINC, tak platim tak 880 sk a som z kysuc.. V loreali som platila tak okolo 1200 sk..

ano

A este som zabudla :o). Mne sa farbenie doma neosvedcilo. Ked som si vlasy farbila sama, mala som farbu nerovnomerne na vlasoch. A potom ved raz za 4 az 5 tyzdnov vlasy potrebuju aj zostrihnut, cize ku kadernicke treba ist. Aj ked su dlhe treba konceky skratit. Ved masky si mozes davat priebezne aj sama. Vyborne na suchy vlas je rozmiesat zltok s olivovym olejom na taku majonezu a naniest. Vlasy ziskaju lesk

ano

Moja kadernicka ju pouziva. Mne dost vysusuje vlasy, ani taky lesk nemaju ako pri Londe. Ale zostavam u tejto kadernicky, lebo ju mam blizko, dobre striha, vzdy mi trafi uces a ceny nie su take vysoke. Za farbenie, umytie a balzam, strihanie a fukanu platim cca 700,-. Pri Londe je to vyrazne viac cca 1 000 - 1 1 100,-. Som v BA

kozmetika na vlasy matrix

zabudla som dodat, kupila som si v zlave masku na vlasy a je fakt super, to citim ze je lepsia ako ine, ale ta farba..casom sa mi proste zda, ze je obyc..
a nepozna niekto dobreho kadernika v okrese CADCA???dik dik dik