problem

Príspevok v téme: problem
silviaaaaa

mam jeden problem..mala som sex so svojim priatelom..beriem antikoncepciu,ale prepadla ma akasi dilema a zvlastne myslienky.co ak tu antikoncepciu uzivam zle?v podstate kazdy mesiac zacinam tym istym dnom v tyzdni a mam aj menzes vzdy ten isty den,nemylsim ako datum ale den.no a kedze sme mali sex bez kondomu,ved vsak beriem hak,tak ma zacinaju zmocnovat obavy.je tam nejaky problem ak som niekedy nieco zle uzila,ine dni alebo nieco podobne?prosim pomozte

blabla

ano hak sa musi uzivat kazdy den jedna tabletka v cas ktory si urcis sama..ten cas musi platit kazdy den..cize ked si zvolis prvy tabletku o 10 doobeda,tak potom kazdy dalsi den by si si mala dat tu tabletku o tej 10 doobeda..potom mas 7dni pauzu kedy dostanes menstruaciu a zas uzivas 21 dni tabletky..ae nie su vsetky rovnake..su rozne antikoncepcie..hod si do googlu a docitas sa vela info o tom viac

fuha

ja mam jednu malicku otazocku a to taku ze hak musis uzivat kazdy den??? a kolko krat??? prosim o blizsie info o uzivani...dik

DESmodka

silvia nic ti nehrozi co stresujes??? hak je nato aby ta chranila naco este aj kondom?? ked ju beries tak ako mas tak sa ti nic nestane, aj ked sa ti podari zabudnut ti dat tabletku ale potom si ju do 12 hodin das, tak je to oki.. tak klud