Zúfaláááááááááááá,,,!!!!!

Príspevok v téme: Zúfaláááááááááááá,,,!!!!!
alexaaa.w

newiem co si mam mysliet.strasne lubim jedneho chalana ale on mna nie.uz asi rok sa spolu schadzame,srandujeme a tak.ked sme spolu tak je nam strasne krasne,bozkavame sa mazname a podobne..lenze vzdy ked sme spolu tak mi howori take krasne veci,inokedy ako keby mu nieco ruplo v hlave a sa sprava ako keby ma nepoznal,keby som s nim nikdy v zivote nebola.on vie ako ho strasne lubim.inokedy mi zase pise ako strasne ma potrebuje.ja newiem co si mam mysliet.ci sa len pretvaruje pred kamaratmi alebo ma ma aspon trosku rad.newiem ako dalej,,,mam kaslat na neho??,,,alebo mam bojovat??,,je strasne tvrdohlavy..:((..prosim poradte...

katkakačka

alexa: Počúvaj ma a ked ti niekto bude tvrdiť že ťa minuluje neviem ako dlho, a vyspíš sa s ním a pošle ťa k vode potom sa z týchto vetkých problémov zblázniš.....Ak ťa neľúbi tak si otvor oči a chod ďalej... Ani bozkávať by si sa s ním nemala...Proste stanoviť si s ním pravidlá a nie nechať si skákať pohlave preto že ho miluješ....Keby toto bolo v každom vzťahu tak mi ženy sme v blázinci....A chlapi by si sa na nás super bavili....Ale aj niektorí muži by tam boli s nami....

puro

to ze ty mas 17 a on 24 nehra ziadnu rolu ale pocitaj stym ze ked chlapovi nedas sex utecie za druhou jednoducho to bude hladat inde rok je dost dlha doba a sex je vo vztahu velmi dolezity tak si velmi dobre rozmysli co urobis ...vela stastia...

alexaaa.w

nastastie ja som s nim este nespala,,,takze preto usudzujem ze ma nema len na sex lebo dobre vie ze ten kto ma nelubi uprimne to odo mna nedostane,,,nevyspim sa predsa s niekym kto ma nelubi??,,,niesom hlupa...moj problem je ten ze ja som sa do neho bezhlavo zalubila,a ked som s nim tak mam take divne vibracie v sebe,,,nechcem sa sklamat..:((((