Výtoky- liečba 2

saša2

baby ani mi nevravte o vytoku ja mam s tym patalie uz tiez nejaky cas a mam taky biely nezapacha ani nemam bolesti ani svrbenie len mi to otravuje zivot...su to proste premnozene kvasiky a zmenene pH v posve ...uz som z toho zufala lebo mam pocit ze ked citam prispevky ze tu uz suaj zeny ktorym na to nic nepomaha :(

befanna

Ahoj lucka 79 mne sa to opakuje tiež už tretí rok tie výtoky.Bola som tehotná a asi v druhom mesiaci začali tie svrbivé výtoky,čakala som dvojičky ale bohužiaľ potratila som a robia mi všelijaké výteri potom po výsledku výterov lieky a po dobratí liekov je to dookola to isté už sa asi zbláznim a dieťatko žiadne... Poraďte prosím čo máme my ženy robiť aby tá pliaga skončila.

tinks

pre hancu: urcite chod k doktorovi a to co najskor... ked je to prvy krat da sa to ete liecit ale ak to zanedbas tak skoncis s chronickymi zapalmi tak ako ja a ako damy co pisali nizsie... takze nevahaj

hanča85

neviete mi niekto poradiť, či je to vážny zdravotný problém keď sa mi normálny výtok zmenil na veľmi hustý až hrudkový? Máte s tým niekto skúsenosti, myslíte, že by som s tým mala zájsť ku gynekologovi? Ďakujem

yyy

for:xxx1
ahoj,neužívam antikoncepciu.Teraz som si kúpila kvapky candimin,stáli 600 sk.tak dúfam že budú stáť za to...a ak nie,tak už fak neviem.

xxx1

for: yyy
neni začo...ako som si všimla niektore baby hovoria že na pribalovom letaku (cenestenu)je napísane že sa može natierat na int. portie ale nechajme ich v tom..daj na mna! a fakt neivem čo nato pomáha ja som mala aj mám tiež teraz hnede vytoky, ale je to z užívanie ant. tbl..a užívaš antišu?

xxx1

for yyy:
pre boha s tým cenestenom ..ani o nom nepremýšlaj..poviem ti len tolko lebo už nie raz som to na tejto stranke písala..

yyy

čawte...prosím vás pomôžte mi!!!!.a mávam tiež tie hlupe vytoky.a už soms toho zúfala.ako tu čítam tak tu radite všelijaké pripravky.napr: Lactobacila, Saforelle, Canesten, Macmiror...môžete mi poradiť ktoré je najlepšie?????????????????????

lea

Ahojte, tiez som mavala dlhsi cas podobne problemy a velmi mi prekazali. Na nejake capiky a maste v akutnom stadiu moc neverim, tie liecia len priznaky a nie pricinu. Mne osobne sa osvedcilo brat kazdy vecer pred spanim 2 tablety Laktobacilov- dostat v lekarni bez predpisu, aj ked su trochu drahsie (asi 600 Sk 60 tabliet), za zdravie mi to stoji. Myslim,ze ak je tam uz pritomna nejaka bakteria,ja som mala opakovane Enderobakter faekalis, treba to urcite preliecit chemoterapeutikom a potom sa snazit uz len udrziavat zdravu floru- jedna lekarka mi poradila capiky Gyntima- dostat v lekarni bez predpisu a zdaju sa mi fajn. Tu na Slovensku vsak mam opakovanu skusenost, ze lekari nie su ochotni urobit kultivaciu, asi setria, a lieci pacientku podla pohladu, v zahranici to neexistuje. Pozdravujem vas a zelam co najmenej tychto neprijemnych problemov