Výtoky- liečba 2

kollmannová

BYLINY - INTRA, distribuované firmou Lifestyles z Kanady-Toronto, vynikajúco pomáhajú pri roznych ochoreniach a zdravotných problémoch.PORADÍME!
www.byliny-intra.sk
www.lifestyles.net
MO: 0905967646

linka

A este nieco, ak by vam to nebolo proti srsti, robte si vyplach posvy s vlastnym mocom. Je to najlepsie homeopatikum na svete. Vyrobilo ho pre vas vase telo!

linka

Na biely svrbivy vytok sa mi skvele osvedcil probioticky jogurt. Nasla som to v nejakej knihe a moja gynekologicka mi to odobrila. Menstruacny tampon namocit do jogurtu a zaviest do posvy na noc, podla potreby 2,3 noci. V posve mame tiez taku mikrofloru ako v crevach a ked sa porusi uchytia sa kvasinky a potom zacne tanec. Jogurt posobi hned na mieste. Odskusane, ulava okamzita.

devonian

Ja by som rada vedela prečo mam priezračný výtok, ktorý dosť zapácha a nič ma pritom neboli, ani pri styku...neviem či isť k lekarovi?!Čítala som že to môže byť normálne premnoženie baktérií???Prosim skuste dat radu.dakujem!!!

vikina2

Ja mam podone problemy, uz asi 5 rokov mam stale vselijake vytoky,biele, zlte, zelene, s hrckami, bez a pod...doktorka sa mi pozera medzi nohy castejsie ako priatel, da mi nejake cipky, no hned sa vytok vrati. A ja nemam cas chodit kazdy tyzden na gyndu...Niekedy som preto aj 2 mesiace s vytokom bez vysetrenia...doktorka mi kultivaciu nerobi, raz ma dokonca poslala k sexuologovi, ked som povedala, ze mam bolesti pri styku, lebo sa vraj nedokazem uvolnit, pricom s partnerom som sexualne zila uz 4 roky...vraj si len nieco nahovaram...co mam robit? Pomahaju nejake vyplachy posvy alebo co? Poradte prosim.

lucka79

Dobrý deň.
Mám 26 rokov a 6 ročné dieťa.Chceli by sme mať druhé bábätko,ale už druhý rok mám opakovatelné zápaly pošvy.Stále znova a znova ma liečia a ono sa to vracia.Zistili mi diagnózu N76,zápaly pošvy a vulvy,Streptococcus agalactiae a candida albicans,trpím výtokmi a svrbením,niekedy sa idem zblázniť.Teraz sa liečim autovakcínou,ktorá bola pripravená na z výteru.Liečba bude trvať do januára 2006.Už tie kvapky beriem 3 mesiac,ale zlepšenie sa nedostavuje.Stále mám svrbenie a výtok.Pohlavný styk s manželom je veľmi vzácny,lebo je bolestivý a po ňom mám zápal silnejší.Už neviem na koho sa mám obrátiť,lebo si pripadám ako pokusný králik.Prosím ak mi viete poradiť tak sa poteším.Dopredu veľmi pekne ďakujem.Lucka zo Slovenska