uz z toho kolobehu nevladzem :(

Príspevok v téme: uz z toho kolobehu nevladzem :(
gisela

mam problem.. od zaciatku juna sa pokusam schudnut, ale nejde mi to. proste nemam silnu volu. nie je tu niekto, kto ma podobnu skusenost, ale prekonal to? velmi by mi pomohlo, keby som si s niekym takym popisala, pokecala o jeho zaciatkoch, keby si na mna nasiel cas a proste ma nutil do toho, aby som si tu blbu lentilku nedala do ust, aby som vstala a sla cvicit, aj ked sa mi absolutne nechce. pomohlo by mi aj iba slova. prestalo ma to bavit samu, tak som pribrala spat a este aj nieco naviac.. vzdy vydrzim tyzden a potom 2 tyzdne si to vynahradzam.. a zase a zase.. pomohol by mi niekto aby mi to vydrzalo aspon 2 mesiace?? mam 62kg a 167cm .. chcem mat max. 53kg.. prosim pomozte mi niekto :(
vopred dakujem

chloe007

ja som ta gisela, len som sa zaregistrovala pod tymto nickom :)
takze, ja idem na tu 90dnovku, ale az od augusta, pretoze idem na prazdniny k rodinke..
a ta dieta sa mi zda super, pretoze su tam velmi chutne jedla a nemusite sa tam otravovat s nejakymi presnymi casovymi ultimatami.. iba musis dodrzat 3hodinovy odstup medzi obedom a vecerou.. tesim sa na to..
a tento tyzden idem dat este dva vitaminove dni.. aby sa mi stahol troska zaludok a pripravil sa na tu dietu.. takze drzme sa babenky..
a nejdete sa pridat? bolo by super keby nas bolo tolko vela.. islo by to lahsie.. tak ak chcete, mozme odznova pisat len v tejto teme, alebo ist do temy chcem schudnut a mat tehlicky... tesim sa na vas :) papaa

anetka1234

Ahojte gisela a lea, no ja som na tom rovnako, vlastne horsie, mam viac kil...ale taktiez mi dieta vydrzi tak max. tyzden a potom zase jem a jem a jem....pridavam sa do spoluchudnutia:)

lea

ahoj gisela ja mam presne ten isty problem som 20 rocna baba mam 167 cm a 60 kg a nech robim co robim nemozem sa z tej blbej vahy pohnut dole vydrzim len par dni a potom sa zase prepchavam a potom zase a zase... ak mi nechas mail alebo icq cislo mohli by sme to skusit spolu? kolko mas rokov z ktoreho mesta sa? drzim prsty zvladnes to!!!