Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hej baby! Co robite s chlpkami na rukach?

judy11

Ja si ruky holim, neviem co je na tom take zvlastne, ved to nie je problem pri sprchovani prejst zo ziletkou, je s tym menej roboty ako s holenim podpazusia. Fakt nechapem na com sa tu vsetci pohorsujete, mne sa moje ruky pacia viac oholene, som tmavovlasa s bledou pokozkou a proste sa takto citim lepsie

kvetinkaaa

Ja si od 15.tich rokov (Teraz mam 23)odfarbujem chlpky na rukach a nad hornou perou kazde cca 4 mesiace ZOSVETLOVACOM(v kazdej drogerii medzi farbami na vlasi) Jedno balenie mam cca. na 5 krat. Peroxid cisty neodporucam-prilis silne na chlpky. No nad hornou perou treba zmyt zosvetlovac do cca.5-7 minut, na rukach do 10 minut!!! Odvtedy co pouzivam tuto metodu-nemam komplexy a chlpky mi skoro vobec(!!!) nie je vidno :))) Som spokojna..

monica gazpio

Ahojte, tak ja si chĺpkami na rukách nič nerobím. V lete sa mi zosvetlia, takže ich nie je až tak vidno. V zime je to horšie, ale chodíme dosť nahrubo oblečené tak s tým netreba nič robiť. Raz som si žiletkou oholila nohy a o krátky čas som mala ešte horšie strnisko. Povedala som si žiletku v živote nechcem vidieť. Keď vám to veľmi vadí zosvetlite si ich peroxidom. Len je trošku problém ho zohnať. Skúsim sa ešte opýtať v lekárňach, či drogériach. Chcela by som ho vyskúšať aspoň na nohy. Už ma to nebaví každé leto si ich depilovať.

mia

evka, prepac,pomylila som sa...braun mam holiaci strojcek, epilator je Rowenta Accessim...stala okolo 1200-1300 Sk...uz neviem presne, kupovala som to pred rokom. no a co sa tej bolesti tyka, uprimne, nie je to nic prijemne ale da sa to vydrzat...a postupne ta to bude boliet menej:)

mia

cawtee:) ja som si chlpky na rukach odstranila pomocou voskovych pruzkov veet. mam svetlu pokozku a tmave chlpky. Doladila som to potom epilatorom, mam Braun a je velmi dobry:)nerastie mi uz ani polovica toho co som mala, sem tam si po rukach prejdem epilatorom a su opat jemnucke:) mam po probleme:)

pusinka

Ahoj ja si s rukami nic nerobim aj ked ssu tmave a dost huste ale cez leto mi zosvetlia a nieje ich skoro vobec vidno raz som si oholila ruky a uz nikdy v zivote!potom ich budes mat tmavsie,dlhsie a hustejsie radsej si ich vydepiluj vosk.pasikmi veet alebo opilca :-)

leila

to co je za otazka? no hram sa s nimi
samozrejme ze ich odstranujem kedze mi vadia ak aj tebe vadia tak ich odstran