priatelova ex v jeho byte

Príspevok v téme: priatelova ex v jeho byte
floral

byvame v zahranici s frajerom uz rok a pol. vraciame sa na svk a jeho 'ex' byva stale v jeho byte. vraj sa do konca aug. vystahuje. strasne mi vadi uz len to, ze tam stale je. a uplne najviac mi vadi vztah frajerovej mami s jeho ex. asi si velmi dobre rozumeju. ked si frajer necha otvoreny email na mojom PC, tak si vzdy pozriem maily od ex(nie som na seba pysna) dnes mu pisala, ze jej volala jeho mama, ze sa mu neozyva. pre boha, preco by sa mu mala ozyvat. teraz je so mnou a nechapem preco sa ich jeho mama stale snazi udrzat v kontakte. chapem, ze dievca mala nejake zdrav problemy. ...ale halooo, kazdy mame tie svoje. strasne mi to vadi. a priatel sa o nej so mnou nechce velmi bavit. a ani neviem, ako by som to mohla riesit.

agina

Mirka to ja by som tak neriesila. O to sa ma postarat jej priatel a ked je mu to proti srsti, tak niet co riesit.Ty mas svoju hrdost predsa, nie????

mirka 23

Ja by som napísala resp. zavolala tej ex a povedala jej, čo si myslím, keď to už nevie vyriešiť tvoj priateľ.

agina

floral to je dost neprijemna situacia. Avsak zarodok problemu by som hladala u tvojho partnera.Kazdopadne by si mal uvedomit, ze teraz zije s tebou a za svojou minulostou by mal urobit hrubu ciaru.A vysvetlit to tak aj svojej matke.Tazko to hodnotit, ale ak to pojde takto dalej, jedneho krasneho dna sa na neho vykasles,lebo ti to prerastie cez hlavu.

neznamabloncka

mozno tam fakt cosi bolo v tom vztahu ako pises o tom jej zdravotnom stave a mozno on sa citi trosku zodpovedne, ze jej chcel pomoct a je mu blbe ju tak vyhodit, ktovie, ako to este dopadne. kazdopadne ti drzim palce. podla mna uz k nej nema city a nenechava si ju ako rezervu ako to tu ktosi pisal, len mu jejj bolo luto, ale ona je divna, ze ostala v jeho byte, ktovie, co cakala, ze pride sam a mozno stavovala na vztah s jeho mamou, ze by sa to mohlo dat naspät dokopy.. nevies preco sa rozisli a aky mali vztah? no co sa tyka tej svokry,musime zalozit nejaku temu, ako oc najviac nasich drahych distancovat od svojej drahej mamicky...ja sama uz nemam mamu, pred nedavnom zomrela a mam domacnost celu na krku sama a aj otec sa ma vzdy pytal na nazor, cokolvek sme menili doma a neviem si teraz predstavit, ze by osm sa raz nastahovala k nim a ona mi zrazu bude do vsetkeho kafrat... sak to urcite poznate, povie, ze sa nebude starat, ale svoj nazor povie vzdy tak razantne, ze vam prejde vsetka chut a synacik sa jej urco zastane, no des, mam obavy.. svokry su obcas nebezpecne a su aj vynimky, ale zial take maminy su len vacsinou maminy mojich kamaratov,ktori nie su potencialni milenci :))) mozno preto tak dobre vychadzam s ich mamami.. mozno sa tie svokry boja vlastne v tej priatelke svojho syna ako nejakej konkurencie, ze pridu o jeho lasku alebo co ja viem co... sak uvidime ked budeme mat my deti a ak synov a budu mat frajerky, sak uvidime :))) ale ja to vidim vela teraz, ked nemame mamu, tak na mna nevedomky presiel pocit starostlivosti o brata pri vybere jeho frajerky, tiez som na tuto temu hakliva.. mozno aj ta tvoja svokra ma taky vztah s tou ex, lebo bola chora ci co, vies, z lutosti a potom uz zo zvyku.. neboj, spozna teba ovela lepsie a mozno budes mat s nou lepsi vztah ako oni dve.

floral

nie nie 3 v byte urcite nebudeme. to si zase urcite vie uvedomit, ze mna by videl naposledy. v uk je ok. v londyne sa da najst dobra praca. uz som tu dlho a chcem zmenu. cele leto tu prsi. kupila som si nove saty a ja ich tu nebudem mat ani prilezitost nosit :-/

floral

nie urcite si ju nedrzi ako poistku. ja vlastne ani nechapem ako s nou mohol 3 roky byt. sem-tam sa na nu spytam, ale nerobim ziadne komentare. bola na nom dost odkazana. a ja... ja si nenecham ani pivo od neho zaplatit. chcem aby sme boli spolu stastny a nenecham aby nam to neja vypocitava ex prekazila. nechapem o co ide jeho mame a nemozem mat predsa na nu namietky. neviem koho sa mam pri navrate na svk bat viac ex alebo svokry.

Alternativa

Mam pocit, ze Ty tu vela nenariesis. Slova typu "daj mu ultimatum, alebo zakaz mu kontakt s ex", atd. v mojom veku povazujem za neucinne. Skor by som vsadila na spravnu atmosferu medzi Vami dvoma, aby Tvoj partner bez prikazov pochopil, ze tento Vas vztah si neda s ex-kou rozbit. A samozrejme v pokojnej atmosfere mu povedz, ze Ti pritomnost jeho ex vadi a nech sa skusi zamysliet, ako by on reagoval v rovnakej situacii ale Ty a Tvoj ex. Popros ho, aby nasiel spravne riesenie co najskor. A vztah jeho matky s ex neovplyvnis, nebude rozumne stvat ho proti mame. Aj tak Vas vztah zalezi len na Vas dvoch. Vela stastia

vecernica

dost blba situacia.Viem pochopit ze neche o nej hovorit mal ju rada teraz ma teba, takze sa citi vinny trochu ze ju opustil. NO rozhodne sa musi odstahovat..ja by som nezvldla byvat v byte byvaleho vsetko by mi ho pripominalo...Tvoj priatel si ju nedrzi ako poistku keby vam to nevyslo ?Jeho mamku nezmenis, len postupne o to sa trochu ,ale ani sa nesnaz.Ked budete na slovensku ste v tom byte vsetci traja? a inak dari sa vam tam? mate dobru pracu?lebo planujeme aj my odist...a inak toto by mal vsetko rozhodnut tvoj priatel, pockaj co bude na slovensku,ale skus sa s nim o tom milo rozpravat...