Dostať sa do filmu

leila

touareg ehm k inemu sa nebudem vyjadrovat ale cos a tyka cestoviek tak ani je neviem cez aku som bola minuly rok, nebol problem a tak som uz zabudla a ani ma to uz nezaujima ;)

touareg

Akurát si prezerám nové temy na portaly a naďabil som na tuto.A verte mi či nie, zaujala ma so svojim názvom a reku, otvorim ju.Ale kým sa mi otvarala, prisahám vam, ako tu sedim, na 100% som tušil, že tu natrafim na našu BARBINKU a isto bude pisať, že už aj to absolvovala.Ježišikriste, prečo som radšej nemyslel na 1 melon?
Ja neviem nechcem utočiť ani napádať tuto osobku, ale už mi je smiešne, ako všade bola a všetko videla a vie samozrejme všetko najlepšie.
Aj včera som čital tu temu o dovolenkách a samozrejme tam radila.Na tom by nebolo nič divné, divné ale bolo, že keď sa jej opýtali, cez aku cestovku bola, nevedela.To nech mi nikto nepovie, že zabudne cez aku išiel, alebo keď sa jej pani pýtala, či ten hotel bol bezbarierovy, tiež nevedela.A vrchol drzosti bol, keď jednu - jedného už neviem koho,napadla a vynadala du do vymyselnikov, že povedal o nejakom hotely čo tam akože bola ona že má 5*.A pritom ten dotyčný hovoril uplne o inom hotely.Ale to je naša barbinka.Bez zapárania a konfliktov by nebola.Všade sa len a len háda.
Barbi-veď si už všimni, že aj tu si z teba robia pomaly ale isto srandu.

jaja

........................veď to mi je jasné, ale potrebovala by som odporučiť tie agentúry......................

AKO ICH MÁM NÁJSŤ??

axelonka

jéj, barbinka, to vážne? to je super! a nemohla by si aj prezdradiť o aký film sa jedná, hm? a ešte si písala, že ty si robila aj reklamy? a aké napríklad? možno ťa spoznáme:)
a jaja - poradila by som ti to isté:) najskôr sa zaregistruj v nejakej reklamnej agentúre a časom si ťa možno niekto všimne a obsadí ťa aj do filmu:) tak veľa šťastia!

asdfjklô

znamosti, povedala by som. ked poznas aspon niekoho, kto pozna niekoho... a ten ti povie datum a miesto nejakeho kastingu. bo vo vacsine pripadov sa verejnost ani nedozvie, ze nejaky kasting bude.
ale skus nejaku tu agenturu, sice, ked, tak tam ta daju skor do reklamy a tak, ale aspon nachytas nejake kontakty a kto vie...