chcem sa spytat,,ako dlho mame plodne dni?od co

den

www.lpp.sk
a tam prirucka symptotermalnej metody, alebo v krestanskych knihkupectvach.
Kniha obsahuje 3 metody 1. hlienova, 2. bazalna a 3. pozorovanie krcka maternice

tam je vsetko dopodrobna pri pravidelnych, nepravidelnych cykloch, pocas dojcenia aj pred menopauzou.
Najlepsie prestudovat, lebo do par viet zhrnut celu knihu je nemozne.Kazda sme individualna.

mommo

S TOU OVULACIOV BY SOM SA NESPOLIEHALA NA KALKULACKY JA OSOBNE MAM UKAZKOVY CYKLUS 28DNI ALE OVULACIU SOM ZVIKLA MAT 16AZ19DEN AJ TO SOM ZISTILA MERANIM TEPLOTY RANO VZDY V ROVNAKOM CASE A ZA POL ROKA SA MI NESTALO ZE BY BOLA V ROVNAKY DEN AKO MESIAC PREDTYM TAKZE JE TO TAZKO JA SOM SI MYSLELA ZE JU BUDEM MAT PRESNE 14 A NEMALA SOM TERAZ POZORUJEM HLIEN NA TO SOM SI ZVIKLA LEBO CITIS SA MOKRO A KED JE PRIESVITNY TAK SUP HO NATO A MOHLO BY BYT MIMINKO BEZ TOHO HLIENU TO NEJDE SPERMIE SA NEMAJU AKO DOSTAT DO MATERNICE TAKZE JE TAM VELA VECI KTORE TO OVPLIVNUJU OVULACIU TI MOZE TIEZ HOCIKEDY VYVOLAT ORGAZMUS ALEBO KED ZDVIHNES NIECO VELMI TAZKE TAKZE AKO ANTIKONCEPCIA PLODNE A NEPLODNE DNI URCITE NIE!!!

tiborko

mirka nechodila som na predmanzelsku nauku lebo nebolo casu otehotnela som a ani neviem kedy ale potratila som vies? tak preto sa snazim zistit kedy su tie plodne dni aby sme nato isli ostro lebo chceme mat malicke cim skor

majkaaa

Tak ako napísala Kristína. Ale spoliehať sa na plodné a neplodné dni ak nechceš otehotnieť,je veľmi riskantné.Je to veľmi nespoľahlivé.

mirka 23

Tiborko, ty si nechodila na predmanželskú náuku? Každý sa tomu smeje, že načo a tak, ale mne osobne to dalo veľa a okrem iného sa tam rozoberá plánované rodičovstvo, čiže kedy má žena plodné dni a ako si to vypočítať. Je to troška zložitejšie, ale najprv si nájdi na nete kalkulačku na výpočet plodných dní. Je to takl nejjednoduchšie. Plodná si 12 - 24 hodín do mesiaca. Ale keďže spermie prežívajú až 48h, tak sa počítatajú za plodné aj dva dni pred ovuláciou a dva dni po. Tak ako napísala Kristína.

tiborko

prosim poradte aj mne ja tiez tomu velmi nechapem teraz som mala menstrulaciu 20.sep.do 23 a chcela by som vediet kedy su priblizne tie plodne dni, ja som potratila prve babatko a chcem mat velmi malicky ale stale neviem kedy su tie plodne dni PROSIM poradte mi, vopred dakujem

kristina912

plodne dni mas dva tyzdne pred nastavajucou menstruaciou,ovuluje sa jeden den a pricom za plodne sa rataju dva dni pred a dva po ovulacii,takze 23 minus 14 je 9,cize plodne dni mas zhruba 7-12 den cyklu,pricom prvy den cyklu je prvy den menstruacie....malo by to tak byt...