Kuchynská linka

cica

Ak vám možem poradiť, tak ja mám už druhú kuchyňu od firmy PROMA NITRA a som nadmieru spokojná, tá prvá kuchyňa má už sedem rokov a este sa mi nestalo že by sa mi nečo pokazilo odlupilo, je stále ako nová, ked mám návštevu tak aj po rokoch mi ju chvália. Druhu kuchynu si dávali moji rodičia do nového domu a nemju s nou problémy, dokonca si ešte dali niečo aj dorobiť do nej po roku, a firma im vyšla v ustrety, spravila im to z toho istého materiálu, nebol žiadny problém. Su tam milý ludia ktorí poradia, montážnici spravili dobru robotu. Viem len vrelo doporučiť.

Deee

my sme kupovali s decodomom v Poprade, a pristup na jednotku, dokonca nam nechali aj listu navyse keby sme potrebovali vymenit

petro

Ahijte , neviem ako kuchyna , ale ja som objednal v Dekodome spalnu , teda konkretne z predajne z Trnavy a ked ju dodali , tak šofer všetko pozhadzoval za branu a utekal preč že sa ponahla . nemali sme možnosť to hned poskladať a ked sme napokon začali , tak sme zistili že chýbaju rošty . išli smwe reklamovať , ale žiadny záujem , zástupca veduceho aj slubil že preverí... no ale bolo vidieť totalny nezaujem , napokon sme si ich museli kupiť ešte raz . takže sme za ne zaplatili 2 krát a máme len jedny.takže s Dekodomom , len zle skúsenosti

Deee

DECODOM je moja jednotka, mam takto zariadenu kuchynu uz tri roky a pri dobrej starostlivosti je stale ako nova, rovnaku kuchynu sme vybrali aj do bytu, co prenajimame a ta je este lepsia ako ta co mam doma, ich linky su trvanlive, zasuvky pevne a maju poistky proti vysunutiu, dvierka na kredenci maju poistku proti tresnutiu a tym, ze su dostatocne hrube vam nevyleti zaves ako na niektorych polskych kuchyniach (BRW), nikdy sa mi nestalo, ze by sa mi nieco rozpadlo, pokazilo, su odolne aj voci skrabaniu a krajaniu, len pripominam treba sa starat, decodom ma aj velku variabilitu vzorov a skriniek, vstavane spotrebice su samozrejmost, kuchyna stoji na nozickach a tie su zakryte listou, ktoru je mozne vyberat podla potreby, lista ma ochrannu gumicku naspodu, aby sa nestalo, ze pod kredenc nalezie vsetko to, co sa v kuchyni vyleje, vysype...

usiko

ahoj, ja mam na mieru u stolara, a vyberala som si vsetkjo sama.

podla mna je dolezite /teda mne sa osvedcilo/:

Dvojity drez /na umyvanie a susenie/
vstavane spotrebice
velke sufliky /cca120 cm dlhe/ na odkladanie rncov, panvic a tak....

bambulos

zabudla som podotknut ze cena kuchynskej linky zavisi od vela veci, ci chcete vysuvy, vyklopy, vysuvne regale, sklapacie skriny a podobne a to robi na cene

bambulos

ahojko, tak ja by som sa tiez pridala, davala som si robit kuchynsku linku na mieru a som velmi spokojna, mam rohovu 220 x 280cm, navrhovala som si ju sama, je to tmavy gastan, pracovna doska je sedej farby a je v modernom style, bez spotrebicov stala 66 tis sk,

DESmodka

milla aj nam ponukali tu black red white, ale nevyzeralo to dobre, teda mne sa to nepacilo, bolo na tej linke vidiet ze to nie je ono... ta nasa linka je L a ma rozmer cca 2,40x2,20m