vaha,vyska ....chudnutie :)

pusate

ja mám 16rokov 151cm a 36kg a s váhou som spokojná ,hoci pred pol rokom som mala ešte 46kg-fúj,na to si už nechcem ani spomenúť

lele

Ja mám 160 cm a cca 50 kg... na váhe zhodiť nepotrebujem. Radšej by som mala pekné pevné brucho, stehná a zadok. čo sa mi vážne nedarí. Bude to zrejme tým, že som lenivá do cvičenia.

lenockaa

a biasa co tancujes? my tu nemame tanecnu skolu ani nic podobne.. bavili by ma latinoamericke tance, ale smola.. tu nic take nemam sancu najst.. a co cvicis okrem tanca? a este.. mohla by si mi opisat tvoj jedalnicek za jeden den?

biasa

176 a 57kg... pravidelne cvicim a tancujem, stravujem sa zdravo aj ked toho vela spapkam...ked mi v minulosti sibkalo jedla som len na ranajky potom len nejake ovocie pocas dna mala som 49-50kg, bola som velmi nestastna.odkedy som pochopila ze treba mysliet pozitivne cvickat zdravo papat som so sebou sto krat spokojnejsia...

hanka11

ja mam 25,dve deti,vyska 159cm a 66kg.dost ,,no zacala som cvicit ,kazdy den sa hodinu hybem,od siestej vecer nejem.ale kila nejdu dolu.co mam jest?ako cvicit aby som konecne schudla.som tri mesiace po porode,dietu nemozem,pretoze este kojim.poradte!!!

chrissy315

Ahojte..takže mne sa podarilo behom troch-štyroch mesiacov zhodiť z váhy 76kg na 60kg pri výške 172cm. A to len tým, že som začala pravidelne papať, viac zeleninky a ovocia, a hlavne viac pohybu - aerobic. Žiadna hladovka! A teraz sa cítim skrátka super :))