Regresna terapia

Lilli

face of agony, bez urážky ale pri tvojich samovražedných úmysloch a depresiách by som o tejto možnosti ani neuvažovala. Vygoogluj, existuje veľa kníh...
Regresná terapia je cesta do minulých životov pomocou hypnózy. No v minulých životoch si mohla byť beštiálny a krutý vrah- to všetko uvidíš alebo i iné hrozné veci, ktoré by si dnes sama o sebe ani nepovedala. Duša je večná , hoci si to nepamätáme a tak to má byť, isté stopy z minulosti si nesieme, napr. ak niekto neznáša roláky- možno ho v minulom živote obesili, sú isté veci ktoré sú nám v tomto živote sympatické a niektorých sa bojíme alebo máme voči nim odpor a bezdôvodný- to sú stopy z minulých životov. Síce to hypnoterapeut- podotýkam vyštudovaný- s laikom alebo sami to rozhodne neskúšajte, práve preto, aby vás v nepríjemnej, bolestnej situácii dostal späť, pri regresnej terapii totiž znovu zažívate to čo v minulom živote, ak vás niekto zabil alebo upálil, cítite to na vlastnom tele, všetkú tú hrôzu a bolesť, z toho dôvodu to neodporúčam osobám ktoré majú problémy so svojou psychikou.

Lilli

face of agony najprv si zisti informácie a regresnej terapii a potom pochopíš že tento "zážitok" je dosť silné kafe aj pre "normálnych" ľudí.

face of agony

Chcela by som to vyskusat. Preco by to tito ludia nemali skusat? Ja chcem zistit nejake veci o sebe, na ktore neviem vedome prist.

Lilli

Pre ľudí s duševnými problémami-depresia, úzkosť, schyzofrénia, samovražedné úmysly a osoby citlivé, neodporúčam. Na SR to robí iba jeden kvalifikovaný pán v Martine.