Tehotensky test kedy sa moze robit?

Príspevok v téme: Tehotensky test kedy sa moze robit?
siminka

chem sa len spytat ci nevadi ked sa robi tehotensky test mesiac po styku??? dufam ze vyde pravdivy heeh lebo som si ho robila dnes a vysuiel chvalabohu negativny ale je odvtedy uz mesiac sak vysiel spravnee prooisim povedzte mi kedy je najepsie rtobit test a ci nevadi ked sa robi tak neskoro len to chem vediet:)
dakujem

niekto

nemala si plodne dni a uz presla dost dlha doba nemala by si byt tehotna ak sa bojis test si zopakuj ale vysledok bude asi rovnaky

pusiknka

ahoj chcem sa spýtat...menštruacia mi meška 7 dni,týžden pred dnom kedy som mala dostat menštruaciu som mala pohlavný styk...robila som si test bol negatívny,ale neviem či som ho nerobila sokoro...menštruaciu ešte nemam tak sa bojím či nie som nahodou aj napriek výsledku z testu tehotna

alica7

tehotenske testy reaguju na hormon HcG, ktoreho koncentracia sa casom zvysuje, takze cim neskor, tym spolahlivejsi vysledok ... ale velmi citlive testy (od 10 ug) dokazu uz po 7 dnoch ako pise nicoleta ... tie co maju v DM su od 50 ug, co je spolahlive az po 2 tyzdnoch - takze kupuj radsej v drogerii