vztah-koniec

Príspevok v téme: vztah-koniec
38484

prave sa mi skoncil 2,5 rocny vztah.som z toho totalne v prdeli.bolo to koli nevere mojej partnerky.chcem byt s nou velmi ale toto sa odpustit neda lebo to bolo po 2 krat uz.prosim dajte mi dake rady ako na nu zabudnut.najhorsie je to ze mame rovnaky okruh priatelov.uz ju nechcem vidiet.ale milujem ju najviac ako sa da.prosim poradte ako zabudnut.je to hrozne.

lucka

vidim to tak,ze jej to casom odpustis a das sa s nou dokopy.s priatelom sme zazili podobnu situaciu,podviedla som ja,ale len raz,uvedomila som sa preco som to spravila a co chcem pre to urobit aby sa to nezopakovalo.on sa potom choval rovnako ako ty si opisoval.presne to iste.do mesiaca sme sa dali viac-menej dokopy.odpustil,...no nevymazes to zo spomienok.vracia sa mu to v myslienkach kazdy den,ja chcem zabudnut,nemyslim na zle.miluje ma ako ty ju a ja jeho tiez,laska prekona VSETKO.a viem,ze casom-teraz je tomu pol roka,to bude ok uz uplne,

nepoviim

ja viem presne ako ti je mne sa stalo nieco podobne min tyzden.uplna rana do srdca. ale uvedomila som si ze je zbytocne trapit sa ano spravila to 1x 2x .... to sa neda len tak stale odpsustat..treba sa stym zmierit...aj ked dni sa zdaju neskutocne dlhe.a myslis ze uz nikoho takeho nenajdes ze sa to uz neda ...a je to velmi tazke.len sa s tym zmierit.a vies skus nejaku zmenu.chod na dovolenku s kamaratmi..alebo niekde kup si nieco nove na seba ..proste si dopraj snaz sa stale si zlepsovat naladu hlavne sa neskryvaj pred svetom :)

zuzana175

no lubis ju.to je krasne.neviem,ci si cital moj prispevok,ale som ti pisala,ze ak jej budes verit,ze uz nic take nespravi,tak sa vrat ku nej...moze to fungovat.vlastna skusenost

38484

Tak pisem ako to dopadlo.prvy tyzden to bolo hrozne.isiel som zosaliet a tak som sa rozhodol s nou porozpravat.dopadlo to tak ze som ju poboskal.bolo to vcera.dnes sme sa stretli znova a znova sme sa boskavali ale sme sa nedohodli ze budeme spolu chodit iba s partiou vsetci spolocne a ked bude chut dame sex.ja som jej este neodpustil co mi spravila ale neviem bez nej zit.chcel by som vediet vas nazor na toto.neviem ci som spravil dobre.

38484

Dakujem vam za rady vsetkym.toto je najhorsie obdobie co prezivam.toto bola velka facka od zivota,ale uz sa ku nej nevratim.nikdy

blondinecka

38484: klin sa klinom vybija.. chod do spolocnosti a na nete si hladaj aspon netove kamaratky, zdover sa im, najdes urcite nejaky novy program, aj ked to je tazke... nezanevieraj na kamaratov, najdi si nejaku novu vypln casu a az ho ma kto s tebou travit.. nejakeho kamarata ci kamaratku, chod na squash a uzivaj si,aj ked mne sa to lahko pise,ale proste vyplnaj cas niecim...ak to nechces odpustit,tak to musis inak riesit..ja otho mojho tak milujem,ze sa bojim, ze by som mu to aj odpustila, len aby som bola nadalej s nim... :( neviem,co ti poradit

mimuskaaa

chapem ze teraz sa citis asi co najviac pod psa... srdce ta boli ako nikdy a nevies si predstavit zivot bez nej..skus si najst nejaku zabavku.. nemyslim alkohol ani nic podobne..ale to co by ta bavilo turistika priatelia vyraz si snimi urcite si na to nemal cas kedy.. urcite teraz myslis len na to dobre co sa stalo a co si s nou prezil.. ale snaz mysliet iba na to ako ta podrazila.. lebo ked to urobila druhy krat urobi to znovu.. raz sa odpustit da ale do tej istej jamy skocit tretikrat.. to je hlupost.. ber to tak ze ti dala moznost byt stastnejsi s nejakou lepsiou holkou.. ktora urcite existuje.. snaz sa hladiet do buducnosti nie dozadu a nemysliet na to co bolo ale co bude a co mozes spravit preto aby sa zmenilo.. drzim ti palce a odvahu nevratit sa ku nej. good luck

5usik

skus sa na to pozriet aj z tej druhej strany, ze ta podviedla uz druhykrat...snad zo seba nechces donekonecna robit somarika na spagate (sorry za vyraz), ale zanho ta asi ta tvoja milovana ma:(( viem, teraz myslis len na to, ako ju lubis, na vsetky spolocne chvile, ale casom to prejde a zacnes sa na to pozerat triezvo...toto tazke obdobie musis prezit, s tym sa bohuzial neda nic robit:(( a zabudnut sa tiez neda...ale drzim palce, aby to preslo cim skor