Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo si o tom myslíte???

Príspevok v téme: Čo si o tom myslíte???
janka..

No ahojte!
chcem sa Vás spýtať, aký máte názor na toto? : s priateľom sme sa rozišli, ale nakoniec sme si dali ešte šancu, skúsiť to spolu. Ale on mi povedal, že ma už neľúbi. Ja som ale nemala odvahu sa ho spýtať prečo teda so mnou ešte je? Čo si o tom myslíte? Prečo teda so mnou asi je, keď ma má len rád??:( Ja ho mám naozaj moc rada-ľúbim ho, ale sa hrozne bojím, že on je so mnou len zo súcitu..

janka..

ďakujem Vám všetkým za názory!
Myslím, že to skúsim nejako ešte týždeň vydržať, resp. uvidím, čo "nám" tento týždeň prinesie-odnesie.. a potom sa rozhodnem, či to má zmysel ťahať takto ďalej.. Aj keď doteraz nerozumiem tomu, že ma tak moc ľúbil a teraz sa to proste len tak vytratilo:(

rada

janka.. ked ta nelubi, tak sa netrap a nemas dovod s nim zostavat. Ty naber odvahu aj hrdost. Nebude sa s tebou zahravat dovtedy, pokial si nenajde nahradu. Aj ked ho ako velmi lubis, musis to prekonat a pusti ho k vode. Cas vsetko preboli. Si mladucka a urcite ten pravy este pride. Neponizuj sa a nezostavaj s nim, ked ta nelubi.

wowo

nechela by som byt v tvojej kozi.Myslim ze najlepsie bude ked sa od neho odputas.Mozno ani on nevie co chce, a hra sa zo slovami a hovori ze ta nelubi a sam ani nevie ci ano ci nie.V takom pripade daj mu este sancu sa spamatat,.Ale myslim si ze si ta nevazi a bude to mat blizky koniec.Mozno bude lepsie ak ho prva nechas ty.Musis nabrat na to silu.Zo skusenosti viem ze sa takyto vztah rozpadne.

janka..

axelonka, ďakujem za tvoj názor! Ja mu vôbec nerozumiem, načo mi to hovoril, keď proste aj tak nám dal šancu skúsiť to.. ja len dúfam, že keď už, tak snáď sa aj ja odľúbim:( aj keď nerada..

axelonka

no janka, prepáč, ale ja si myslím, že keď ti jasne povedal, že ťa neľúbi - nie je o čom. aký by to bol jednostranný vzťah? vzťah môže fungovať iba ak je láska jedného opätovaná, pretože na lásku treba dvoch. nemôžeš s ním byť, ak ťa on ani neľúbi. na začiatok sa s ním porozprávaj, nechaj si vysvetliť prečo ťa prestal ľúbiť, ako to myslel, čo je dôvodom. ak to myslel vážne, tak nič iné ti nezostane, ako ten "vzťah" ukončiť. možno ho veľmi ľúbiš, ale musíš si uvedomiť aké by to bolo pokračovať v takom "vzťahu". každá bolesť raz prebolí, len na to treba čas.

janka..

ahoj Dr jajboli, no tak obaja máme 22rokov. a za sebou už máme vážne vzťahy..ako si to myslel, že možno objavil nejakú krásku platonicky? že by ako sa do niekoho tak zaľúbil platonicky a preto ma už neľúbi?
Ja s ním nedokážem byť kamarátka.

Dr jajboli

záleží od toho koľko máte rokov, teda ty a on, potom to posúdim. On sa s tebou určite dobre cíti a nechce ťa stratiť. Aj keď ťa neľúbi, nie je to celkom tak. Možno objavil nejakú krásku platonicky. Je k tebe úprimný. Porozprávajte sa. Je lepšie byť dobrými priateľmi ako falošnými milencami. Z úprimnosti vznikne časom láska.

janka..

lebo dúfam, že sa to zmení..proste som slebo zaľúbená, ja si to plne uvedomujem, ale proste neviem byť bez neho..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.