Aku vodu je lepsie pit?

[zruseny12]

fazula,ked mas taky problem s pletou tak kolko krat si uvaris nejaky bilinkovi caj,tak si odlej trochu do pohara maleho na zavaranie/napr.tatarky/zatvor a daj do chladnicky a mozes to pouzivat ako pletovu vodu...a vymen to po tyzdni,alebo ako uznas za vhodne....na oci je to dobre po ranu,studenny caj....alebo ked sa mi nechce varit,tak pouzivam Magnezium vodu,ako pletovu vodu....ale tiez sa umyvam aj z vodou z vodovodu a ako pises,niekedy,ale len niekedy ma svrbi scervena mi....potom to prejde...asi zapezi ako prave sa clovek v ten den cely citi atd.lebo to nemam stale pri kazdom umyvani....kupani...

daddaa

tak ten chlor nerobi dobre pleti ked som sla s akne ku kozmeticke, tak prve co mi kazala bolo pouzivanie prevarenej vody pripadne 24 hod odstatej na umyvanie tvare.. ale teraz to uz nedodrziavam :P vodu pijem tiez piamo z vodovodu, ten chlor zase nie ej az v takych velkych davkach

RNG

fgazula, nepouzivaj mydlo na tvar a este mokru si natri trochou kokosoveho oleja a nechaj samu vyschnut.
Tym sa odstani cast poskodenia chlorom a odmastenie mydlom.
Kokosak je zaroven vyziva pre plet a ochrana proti nakazam.

fazula

mne tiez nechuti voda z vodovodu, hlavne rano by som sa z nej povracala. nechavam si ju odstat aspon hodinu, potom to viem vypit. ale radsej si urobim vela caju, bylinky a tak.
mozno za zmienku stoji, ze vzdy po sprche, ale hlavne ak si umyjem tvar vodou, ma neuveritelne svrbi a obcas scervena a tvoria sa mi az supinky, tak mi vyschyna pokozka. hmm, ked takto reagujem na povrchu, ktovie co sa deje vo vnutri, po vypiti pohara vody...

[zruseny12]

ja som raz citala,ze niekedy je lepsie pit vodu z vodovodu ako kupenu...tak neviem,ale ja si aj tak vodu kupujem...

kamilka

agina ja vo vode z vodovode dosť cítiť chlor,strašne mi smrdí,ale moja dcéra (8rokov)nechce inú piť,tvrdí ževraj jej chutí,bojím sa aby to nemala nejaké zdrav.následky

agina

voda z vodovodu je vraj zdravsia. Dokonca este sa da vylepsit tym, ze si naplnite flase, nechate ju zmrznut a potom takato zmrznuta voda je najlepsia na pitie.Ked uz mineralky, taklen pol litra za den a hlavne nesytene a tie, ktore obsahuju minimalne Ca,Mg a Na.Vela mineralov zanasa organizmus, usadzuje sa v cievach a potom su z toho vysoke tlaky.