Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vodičák jazdy

Príspevok v téme: Vodičák jazdy
melon

Ahoj,,mam 19 rokov robim si vodičak najpr som si myslel že jazda to je v pohode a robil som si starosti s učením.A zvrtlo sa to naopak.Robim si testy a večinou nad tých 50 bodov spravím.Mal som už Piatu jazdu a ja hodinu pred tím sračka na záchode,srdce mi strašne bije je mi na vracanie je to niečo strašne som asi psichicky narušeny.Intštruktor mi povedal že to ešte nezačíl že spím za volantom On povie doprava ja idem dolava Uplne mimo nesledujem značky,neviem kto ma prednosť NIČ.A po jazde som nenormalne unaveny normalne ma viečka tažia.A pritom teoreticky to všetko viem! Tak potom kde je problem 5 jazda a mne robí problem sa vobec pohnuť.Nikdy sa to nenaučím :( som debil vo všetkom :(

Milky

Pozdravujem.
Je to len moj skromny nazor, ale v autoskole by mali frekventantov viac drilovat, buzerovat, bit palicou po prstoch za kazdu hovadinu. Berte to samozrejme s rezervou, ale som 36 rocny clovek, ktory za rok na osobnom aute najazdi cca 80 tisic km.
Ked vidim, ake mlady ludia cerstvo vylezeny z autoskoly robia kiksy, a doslova ohrozuju ostatnych na zivote, bojim sa.
Pri citani tychto prispevkov (instruktorka mi stlacala pedale az takmer do poslednej jazdy) jezia sa mi vlasy.
Ine je, ked ma niekto zo znackou Z obmedzi (skape mu motor), ale ohrozovat ostatnych vinou nedostatku zakladov..
Mozno by ste si mali vstupit do svedomia a nie ze instruktor je svina, ale clovek, ktory sa vam vstepit zaklady. O x rokov budete iba spominat, ked bezmysliekovite predidete nehode "Aha, o tomto hovoril.."

kika12587

ja robim vodicak od augusta,soferovat celkom viem,len sa mi nechce dokoncit jazdy teraz cez zimu...este mi chybaju 4 jazdy hadam do jary to spravim :D najviac sa bojim cviciska :((

ojka

vodicak, ved tie testy sa stále dokola opakuju, resp. tie otazky v nich, tak jasné, že sa to dá naučiť.... niektoré su logické, ako križovatky, ktoré sa musi človek naučiť, niektoré su len o faktoch, ale určite to pôjde.... sam/a vidíš, že jazda ti ide, tak ked prejdeš testami, tak sa nemáš čoho báť, treba si len nad to sadnút a uciť sa, držím palce (:

vodičák

ahoj, idem si robiť vodičák ale mám strach.. tie testy mi pridu dosť tažké a je toho velmi veľa.. bojím sa, že to pokašlem. Jazdy sa nebojím, jazdila som s ocom aj s mamou a išlo mi to celkom dobre.. ale zase viem že rozdiel je jazdit po ceste bez aut a po ceste kde je aut vela.. kde su značky a čo ja viem čo všetko..aj cúvanie mi išlo:) tak mi poradte, myslíte si že sa dá naučit tie testy tak aby som to zvládla?

isabella

marek345566, ked ti poslu sms prides tam a daju ti ho podla obcianskeho, s tym sa pokial viem nejake problemy nerobia

marek345566

Ahojte viete mi niekto pomoct uz som pisal snad vsade a nikto nikde neodpise!
Urobil som vodicak na A1. Je to moj prvy vodicak, bol som si ho dat spravit na druhy den na DI a problem je v tom ze vsetci dostavaju tu ziadost na vydanie vodicskeho preukazu a ja som nedostal nic len ze mi zavolaju ked bude. Tak teraz sa bojim ze budu pytat tu ziadost lenze ja ju nemam.

ty si ja

keď som si toto prečitala tak si vlastne písal ako keby o mňe , moje jazdy boli presne také ako pozri si "nataša poľská autoškola" daj si to do google , lebo už neviem na ktorej stranke to bolo, chce to prax a sadnúť za volant aj za každých okolností . ku koncu jázd sa mi zdalo, že si budem musieť priplatiť ešte jazdy a naraz sa to prelomilo a skúšky som urobila , ale začiatky- bola to katastrofa dokonca som možno bola aj horšia ako poľská nataša, niektorí ľudia jednoducho potrebujú viac trénovania ako iní ktorí sa to naučia pred garážou

marek1225846

reagujem na prvy prispevok... nejazdi ked takto stresujes!! podla toho co si opisal tak "super" vcera ma taky jeden co nesleduje znacky nepozre sa dolava doprava atd skoro sundal na motorke este ze mam dobry reflex a stihol som to strhnut!!

marek1225846

reagujem na prvy prispevok... nejazdi ked takto stresujes!! podla toho co si opisal tak "super" vcera ma taky jeden co nesleduje znacky nepozre sa dolava doprava atd skoro sundal na motorke este ze mam dobry reflex a stihol som to strhnut!!