ČO TO MÁ ZNAMENAŤ ??????

Príspevok v téme: ČO TO MÁ ZNAMENAŤ ??????
smutná

Viete mi ludia prosim poradit co to ma znamenat? nasla som si nového priatela..po troch tyzdnoch otukavania sme spolu mali sex..ten bol v pohodicke (ale nespravil sa lebo nemal gumu) druhy krat ked sme isli na to do mna zasunul v polohe misonara trosku sa pomrvil a erekcia zmizla. Ja som tiez nic moc necitala teda skor uplne nic. Treti krat mu uz pekne stal ale bolo to cele o nicom. Take bez štavy. Ked som videla ze moze odzadu stale a stale dorobila som ho radsej pusou (to mi u neho ide na 1+). prosim poradte co to ma byt? ked nesexujeme a len sa drazdime sme strasne nadrzanii, obtierame sa o seba pozkavame a vsetko proste vzrusenie ako ma byt. Ale ked je uz pri tom tak je to o nicom. predtým s chalanmi som nemalaproblem kazdy jeden povedal ze uplna lahoda...:-( A tento priatel mi tiez povedal ze sa mu to este nestalo. poradte co mam urobit strasne ma to sere. Lebo ho naozaj lubim ale citim ze to bude skandal ked sa ani nabuduce nespravi.

alzirsko

ja to mam zas tak,ze som asi moc siroka a ked to robime tak zvacsa nic necitime lebo som moc otvorena preto sa vo mne straca a nestoji mu teda moc,je to strasne,hovori sa ze je to v hlave,moc nas to trapi sice sa spravi ale mohlo by to byt omnoho lepsie kebyze som uzsia...o orgazme ani nehovorim ja to asi nikdy neprezijem ked uz citim uplne vzrusenie zasa sa to strati nedokazem to dosiahnut...akoby som sa vzdy stopla....neviete poradit??dakujeeeeem:)))