Problémy s trávením

Príspevok v téme: Problémy s trávením
ssja

Ahojte! Ak máte s niečim podobným skúsenosti prosím poraďte! Poslednú dobu cca 4 mesiaca prežívam dosť ťažké obdobie-stres(najprv v škole a potom na pracovisku). Dosť sa to odzrkadlilo aj na mojom zdraví. Veľa krát, hoci zjem len málo mám nafúknuté a tvrdé brucho a pocity na zvracanie a stavy ako pred zvracaním. Som hladná a keď niečo zahriznem chce sa mi z toho zvracať. Taktiež mám veľmi nepravidelné vyprázdňovanie cca tak 1 krát za týždeň...váha mi ide stále hore! Ani s pleťou to nie je stopercentné. Ak máte s týmto niekto skúsenosti poraďte nejakú dietu alebo tabletky, čaje resp. iné prípravky!
Ďakujem!!!

ssja

Ok, dík za radu mariaa. skúsime to(lebo aj priateľ má rovnaký problém) a potom napíšem, či sa osvečilo. Maj sa

[zruseny12]

SSJA,ked si v stresse,tratis vit.SK.B kup si B-komplex v lekarni,alebo od RNG na stress....doplnky...a snaz sa ukludnit,lebo od stressu ochories,na to aby sa ti dobre chodilo na WC/na velku potrebu kup si psyllium-je dobre aj na plet,cisti creva...v prvom rade sa musis snazit ukludnit a nestressovat...