ENDOSKOPIA Kapsulova-TABLETOVA

Príspevok v téme: ENDOSKOPIA Kapsulova-TABLETOVA
pupi

Prosim poradte mi kde vsade na slovensku-najlepsie v BA ci okoli BA sa da vysetrit crevo-creva,hrube crevo,konecnik, zaludok-proste najlepsie cela traviaca trubica touto metodou?-kapsulovou endoskopiou,co je prehltnutelna jednorazova mikrokamera v tabletovej podobe a vsetko snima a zaznamenava ako prechadza traviacim traktom.samozrejme ze si vysetrenia uhradim,len neviem kde vsade to robia a vedia aj vyhodnotit a mozem si o to poziadat ako samoplatca-kto mi vie nieco seriozne odporucit? Dakujem

pupi

funny to mi je luto ze mas take skusenosti, no ale ved ta choroba je predsa dedicna no a v ramci prevencie ti mali robit kolono pravidelne uz hadam aj pred 18-stkou pokial viem... a nie ta pokladat za hypochondra!to lekar nevedel ze to mate v rodine???

[zruseny12]

funny...tak take skusenosti ma mozno viac ludi...:0))))....tiez som mohla byt na tom lepsie keby ma brali vazne lekari...

funny10

a2

:-DD v rámci možností sa to dá zvládnuť. To že máš určité obmedzenia do konca života, je už tvoj problém. A mala som hocijaké príznaky, bolesti a tak, lenže super lekári si ma pinkali ako horúci zemiak takže som sa skôr cítila ako hypochonder a ono to napokon bola táto milá chorôbka :-)
Ale nechcem byť sarkastická.. ale je pravda nebyť nezodpovednosti a neprofesionálností niektorých doktorov by som bola asi trošku zdravšia a s menšími následkami ako dneska.

funny10

Ja som bola na kolonoskopii pred dvoma rokmi kvôli nejakým problémom, zistili mi masívnu polypózu celého hrubého čreva. To bolo v novembri a v januári som už išla na operáciu. U mňa to je dedičná genetická choroba Familiárna adenomatózna polypóza a jediná liečba spočíva v chirurgickom odstránení postihnutej časti čreva. Takže u mňa išlo von komplet hrubé črevo a tenké našili na zvierač. Pár mesiacov som mala vývod.

Pupi ak máš problém s emailom tak tam zavolaj nie?? Nebude to jednoduchšie ako stále čakať na odpoveď?

a2

pupi, pisem na thalion@thalion.sk a odpoveda mi v priebehu dna. pozri na ich stranke ako sa vola, tusim Natalia nejaka.

pupi

43 :
taaato :)
Pridal:
pupi
Dnes 14:25
dakujem vam :)
cudne ze mne na maily vobec nereagovali...
a tebe kto odpisal na mail-lekar ci sestra?
no na tej stranke pisu ze je to na obe creva, ale iny gastrosi ma odradzali ze na hrube to neni
funny, prosim ta velmi pekne, vies mi zistit ze ten tvoj znamy tak u koho v tom thalione presne bol na kapsulovej end.?teda meno toho lekara, skusim potom kontaktovat a pytat sa na to jeho priamo. dakujem pekne

pupi

funny a jak je mozne ze ti robili kolono tenkeho creva ked nemas hrube? ved tenke crevo je tensie a veeeeelmi dlhe, to sa hadicou neda predsa cele vysetrit,ci ano?