Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Má to význam?

Príspevok v téme: Má to význam?
silvus

Myslíte, že má význam usilovať sa o chalana, do ktorého som už 3 roky tajne zaľúbená, ale on má už 2 roky priateľku, ktorá ho však len využíva, správa sa k nemu hrozne, majetnícky, drží ho "pod papučou", ponižuje ho na verejnosti? Alebo mám naňho zabudnúť? Podľa jeho správania sa aj ja jemu páčim, no on sa asi nevie vymaniť spod svojej frajerky, on totiž vždy keď s niekým chodí, akosi sa na tú babu nezdravo naviaže. Myslíte, že mám šancu a mám vziať iniciatívu do vlastných rúk?

luciferka

Ahoj, ja si myslim opak ako ostatni, myslim ze je to zbytocne, kvoli niecomu je na nu naviiazany, moze byt taka laebo hentaka, on ju bude vidiet svojimi ocami......, mam pratela, ten jezamilovany uz 7 rokov do baby, ktora ho vzdy len vyuzivala, aby sa mala komu zverovat, ale mala komu plakat, aby jej mal kto kupovat tehotenske testy a odobrit farbu vlasov, vedela zue sa na neho moze spolahnut a ze on hocikedy priskoci ako poslusny psik.....vedela ze on pri nej len trpi, aj napriek tomu sa mu ozvala a vypisovala dlhe litanie.... myslela som si ze je to nejak kocka, a ked som ju cvidela, tak som nechaopala ako moze byt niekto zamilovany do takej hnusnej zeny ktora ani nevyzera dobre. sam mi povedal ze sa mu nepaci ani vyzorovo ani povahovo, ze je sebecka povysenecka a tak, a vidis predsa ju miluje...., mna nikdy nebude a to mu davam vsetko co mozem.preto si myslim ze aj ten tvoj yhliadnuty je s tou dotycnou kvoli niecomu, a ked to tak dlho vydrzal, tak neviem ci to ma zmyel. mozno kjed nmu to povies tak ziskas, ale mozno vela tratis..., je to o tom co naozaj chces, a co citis ze je spravne....

cibulka

Preco mu proste nepovies co citis na rovinu ak je harpia tak ta to nema preco mrziet a ak on sa rozhodne pre teba tak v tom vztahu nemalo nic vyznam..inak ta obdivujem ze si to vyzdrazala sa na to pozerat ...a preco si to neskusila prvy rok..dotoho.

axelonka

podľa mňa máš určite šancu. keď on sám žije v nešťastnom vzťahu, tak pre neho by to bolo len oslobodením. a keď ešte aj píšeš, že sa mu pravdepodobne páčiš, tak na tom asi niečo bude:) skús o neho bojovať, hlavne mu ukáž ako trpí vo vzťahu a aké by to pre neho bolo v tomto novom vzťahu. ak máš odvahu, tak vezmi iniciatívu do vlastných rúk, lebo mám taký dojem, že on by to neurobil. keďže je na tú dotyčnú až tak veľmi naviazaný a žije s ňou i napriek tomu aká je a ako sa k nemu chová. treba aby si si uvedomil v akom vzťahu sa nachádza, veď pri nej nebude nikdy šťastný. takže buď častejšie v jeho spoločnosti a hlavne choď na všetko pomaly, aby si on sám začal uvedomovať, že ten jeho doterajší vzťah nie je zrovna najlepší.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.