Urýchlenie menštruácie

norikaaa

ahojte poradte mi niekto nechapem ...ze preco mi uz ani injekcie na vyvolanie menstraku nepomahaju..co mam robit meskaju mi 6 mesiacov nie som tehotna bola som s tym aj u gynekologa on povedal ze vajecniky su v poriadku aj vyter mi bral a ten bol tiez dobry dala som aj na kultivaciu moc ci nie som prechladena a tiez bol v poriadku .. co je so mnou? co mam skusit? :(

val

No takze, ja som sa snazila aby som dostala aspon o 2 dni skor... Pila som cervene vino 2 ni.. jeden poharik denne a raz som sa kuapla v horucom kupeli..neviem, ci to bolo koli tomu vinu a kupeli, ale menzes mi uz prisiel nastastie...

axelonka

hovorí sa, že pitie červeného vínka spôsobuje, že menštruácia príde skôr, no mne to absolútne nezabralo. ale každý organizmus je iný, takže mne nezabralo, tebe môže:) na urýchlenie je tiež dobrý horúci kúpeľ alebo tu na fóre prezentovaný čaj z kôprových semienok, tak skús. hlavne sa nestresuj, lebo stresy to ešte viac poodďaľujú. snáď sa podarí a potom daj vedieť, či niečo aj naozaj zabralo:)

liufka

mno tak ja som mala dostat dnes ...fakt ked zajtra nedostanem zacnem to pit a snad sa mi to oddiali pripadne zoslabne alebo nieco fakt by bolo super keby to pomohlo

kakaove mliecko

Stava z citrona ti kramy zarucune neoddiali, liufka. Nemyslis, ze keby to bolo take jednoduche, tak by to lekari "predpisovali" miesto liekov? Hih. Mozno to niekomu pomoze, neberiem ten nazor, ale nemyslim, je to o psychike mozno na to niekto tak veri, ze ju fakt nedostane. Ale zarucene to nie je ziadny elixer oddalovania, to by potom ludia nemuseli brat lieky na oddialenie. Moze to pomoct akurat na to zmensit intezitu, ale mne to nepomaha na to vobec, a na oddialenie to zmysel vonkoncom nedava.

aduliena

No ak vieš, kedy máš dostať menzes, tak to začni piť aj 3-4 dni predtým, ak ho chceš oddialiť. Ak ho chceš oslabiť, tak pi tú šťavu aj počas menštruácie. Ja ju pijem prvé tri dni menštruácie a je to ok. Sama si to musíš vyskúšať, ako ti to bude vyhovovať. Neviem, o koľko dní si to posunieš. Musíš vyskúšať.

liufka

aduliena......no ano ale myslela som kolko dni a tak.....myslis ze sa to da posunut napr aj o tyzden?...ked thak aspon zmiernim tu menstruaciu tym to by bolo tiez super

aduliena

Liufka:
Však som písala, že šťavu z jednej polovice ráno a z druhej polovice citróna večer, čiže jeden citrón denne. Mne to pomáha.
Pampuuusik:
Zmena prostredia môže spôsobiť, že ti menzes bude meškať alebo príde skôr. Závisí to od organizmu. Ak vieš, kedy ho máš dostať, začni 2-3 dni predtým piť citrónovú šťavu s vodou. Mohlo by ti to pomôcť a menzes by ti prišiel neskôr. Ale každý organizmus je iný, niekomu to zabrať nemusí. V mojom okolí sa nikto nesťažuje, každému to zaberá...

liufka

aduliena.....a jak casto to mam pit...lebo som mala dostat kramy dnes ale neprisli tak ked zajtra nepridu zacnem to teda pit...najlepsie by bolo keby prisli tak v nedelu pondelok...dalo by sa to nejak az tak posunut?